Komunikat z dn. 19.04.21r.

Szanowni Państwo,

MAMY DOBRE WIEŚCI OD PONIEDZIAŁKU 19.04. WRACAMY NA TRENINGI STACJONARNE

W związku z opublikowaną w piątek (16.04) poprawką do obostrzeń wydanych w środę, zajęcia sportowe Klubów zrzeszonych w Polskich Związkach Sportowych mogą się odbywać, również w zamkniętych pomieszczeniach. W związku z tym zawieszamy treningi on-line. Niestety, w piątek rano na chwile przed publikacją zmian w rozporządzeniu, wysłaliśmy już do Państwa informacje e-mailową z przeciwną, nieaktualną już informacją. Aktualna informacja e-mail i szczegóły została już przesłana klubowym mailingiem na Państwa skrzynki pocztowe (prosimy sprawdzać spam i inne).

UWAGA: W celu odrobienia zajęć za kwiecień, Klub umożliwia Państwu trenowanie w równoległych grupach (ze względu na stopień zaawansowania) w innych naszych miejscach treningowych. Treningi można odrabiać do końca maja. GRAFIK

W razie pytań prosimy o kontakt: biuro@ekarate.pl

 

INFORMACJA MINISTERSTWO SPORTU

 

Do zobaczenia
ASiK Warszawa

 

 

 

 

_________________________________

Komunikat z dn. 15.04 (czwartek).

 

Drodzy Rodzice, Klubowicze,

 

wczoraj Rada Ministrów opublikowała nowe zasady obostrzeń i funkcjonowania Klubów Sportowych. Według nowych zasad, możemy startować we współzawodnictwie sportowym, jednak nie ma pozwolenia na trenowanie stacjonarne i przygotowanie się do zawodów. Przepisy nie są dla nas do końca spójne i logiczne. Dozwolone są jedynie treningi na świeżym powietrzu, jednak specyfika treningu karate wymaga zadaszenia i maty. Z drugiej strony, idąc tropem poprzedniego roku, można by było uaktywnić na dworze, chociażby żeby dać karatekom motywację i jakąkolwiek możliwość treningu bezpośredniego z Instruktorem.

Jednakże, sprawdzając pogodę na najbliższe dni, podjęliśmy decyzję, że nie jest to dobry pomysł. Cały czas ma padać a temperatura jest niepewna.

Biorąc pod uwagę możliwość zachorowań (dzieci na treningu się pocą i łatwo się przewiać) i anomalii pogodowych, jak również brak możliwości utworzenia stabilnego grafiku zajęć plenerowych, zadecydowaliśmy o pozostaniu przy treningach online na najbliższy tydzień (Rada Ministrów aktualizuje obostrzenia co tydzień).

Trenujcie z nami dalej, nie zniechęcajcie się, cieszymy się bardzo na tak duży odzew i Wasze chęci uczestnictwa w zajęciach on-line. Zapowiedzi są takie, że ruszymy po majówce. Wtedy będziemy organizować dodatkowe treningi, również sobotnie.

Proszę wziąć pod uwagę, że w maju i w czerwcu czeka nas wiele aktywności. Maj to Mistrzostwa Województwa, finałowa edycja Mazowieckiej Ligi Karate oraz Puchar Warszawskiej Syrenki w Karate Tradycyjnym na Ursynowie organizowany przez nasz Klub. 14 czerwca (poniedziałek) odbędzie się Puchar Polski Dzieci na warszawskim Torwarze dla dzieci do 13r.ż., do którego musimy się solidnie przygotować oraz Mistrzostwa Polski dla starszych. Nie traćcie ducha.

 

Treningi on-line w tygodniu 19-25.04.21r. prowadzone będą według dotychczasowego harmonogramu >TUTAJ<

 

Do szybkiego zobaczenia,
Justyna Marciniak

Prezes ASiK Warszawa