Szanowni Państwo,

przypominamy, że od stycznia 2021r., zgodnie z obowiązującymi przepisami, każda osoba uczestnicząca we wszystkich naszych zajęciach, MUSI POSIADAĆ OPŁACONĄ AKTUALNĄ LICENCJE PZKT 40ZŁ. >klik< – na podstawie tej licencji mogą Państwo trenować w czasie pandemii zgodnie z obowiązującymi restrykcjami. W linku przeczytają państwo również, czym jest roczna Licencja PZKT oraz co zawiera. Osoby, które nie mają opłaconej licencji PZKT, proszone są o jej niezwłoczne opłacenie. W związku z tym należy być oficjalnym Członkiem naszego Klubu (osoby od stopnia min. 9 kyu – biały pas, muszą być zarejestrowane w Bazie PZKT jako członkowie naszego Klubu)  oraz mieć oddaną DEKLARACJĘ Członkowską – inaczej udział w treningach nie będzie możliwy.

Jeśli nie pamiętają Państwo, czy licencja jest jeszcze ważna, prosimy sprawdzić datę przelewu na swoim rachunku (Licencja jest ważna rok od daty wpłaty) lub o zapytanie na: biuro@ekarate.pl
UWAGA – BAZA PZKT: Osoby, które zdawały min. jeden egzamin na stopień kyu – mogą sprawdzać i aktualizować Licencję PZKT bezpośrednio ze swojego KONTA w BAZIE DANYCH PZKT – informacja o aktywacji została wysłana do wszystkich Klubowiczów z min. stopniem 9 kyu (biału pas) e-mailem (jeśli nie otrzymali Państwo e-maila z prośba o aktywację konta w Bazie PZKT a zdawali Państwo egzamin, prosimy o wiadomość e-mail).

BAZA PZKT – informacje

Z pozdrowieniem,
ASiK Warszawa