Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Wszyscy członkowie ASiK, którzy przystępują do egzaminu na stopnie uczniowskie, muszą posiadać aktualną Licencje PZKT (Licencja jest ważna rok od daty zaksięgowania na koncie PZKT, ale po wpłaceniu występuję ”ciągłość licencji”).

UWAGA: w związku z nowymi obostrzeniami Rządu z grudnia 2020r., które obowiązują również w styczniu 2021 informujemy, że każda osoba biorąca udział w treningach zobowiązana jest do opłacenia rocznej licencji w kwocie 40zł. – tylko wtedy może uczestniczyć w zajęciach. Prosimy o zapoznanie się z informacjami poniżej i opłacenie licencji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jeśli zdawałeś już egzamin na min. biały pas, masz już konto w Bazie PZKT – wtedy licencję aktywuj bezpośrednio przez swoje konto >INFO<

Licencja PZKT służy identyfikacji osoby w ewidencji Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (PZKT), co pozwala m.in. na uszczelnienie systemu ogólnopolskiej bazy PZKT oraz przeprowadzania egzaminów na stopnie uczniowskie.  Licencja jest  swego rodzaju „biletem” do serwisu oferowanego przez PZKT (zawodów pod Patronatem PZKT, Mistrzostw Polski, Mistrzostw świata, uczestnictwa w Kadrze Narodowej, egzaminach na stopnie uczniowskie itd.)

CIĄGŁOŚĆ LICENCJI – zgodnie z uchwałą PZKT, Licencja ma swoją ”ciągłość” – to znaczy, że jeśli wpłaciłeś licencję np.: 1.01.2021r. to jest ona ważna przez rok od daty wpłaty. Po tym czasie należy ją uregulować ponownie. Jeśli uregulujesz Licencję w późniejszym terminie (np.: 1.06.2021r. – po pół roku nie odnawiania licencji), Licencja zostanie zaliczona na poczet wstecz, tzn.: zostanie wznowiona z datą od 1.01.2021r. z ważnością do 1.01.2022r. Przedawnienie Licencji, czyli ponowne jej naliczenie (bez działania wstecz), nastąpi po jej przedawnieniu, czyli po pełnym roku nie opłacania Licencji PZKT od poprzedniego terminu wpłaty. Wtedy zostanie naliczona od dnia aktualnej wpłaty.

W związku z tym, że Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest oficjalnie członkiem PZKT, możemy  w pełni legalnie przeprowadzać egzaminy na stopnie uczniowskie z udziałem licencjonowanych Egzaminatorów PZKT. Egzaminy honorowane są oryginalnym dyplomem wydanym przez PZKT. Wynik egzaminu dożywotnio jest zarejestrowany w bazie PZKT.

Korzyści dla osób posiadających licencję PZKT:

– możliwość przystąpienia do egzaminu,

– każda osoba posiadająca licencję PZKT otrzyma bezpłatny paszport PZKT (dotyczy osób, które nie posiadają paszportu, opłata bez licencji – 10zł),

– osoby z aktualną licencją PZKT otrzymują zniżkę na pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś” podczas aktywności z kalendarza PZKT.

WPŁATY

za indywidualne licencje członkowskie PZKT – 40zł.
(sposób wpłat dla osób, które nie zdawały jeszcze egzaminu na biały pas oraz opłacają licencję pierwszy raz):

Członek klubu ASiK wpłaca na poniższe konto koniecznie wpisująć w tytule przelewu: ‘’Licencja PZKT, imię i nazwisko, data urodzenia, ASiK Warszawa’’,
Przykład: ‘’Licencja PZKT, Jan Kowalski, 1.10.2000, ASiK Warszawa’’.

Numer konta Bank Millennium: 58 1160 2202 0000 0003 6414 0476 – Polski Związek Karate Tradycyjnego.

*Nie trzeba przesyłać potwierdzenia wpłaty.

SPRAWDŹ WAŻNOŚĆ SWOJEJ LICENCJI – aktywacja poprzez Bazę!
Jeśli opłaciłeś już raz Licencję PZKT i zdałeś egzamin na biały pas, jesteś w Bazie danych PZKT i bedziesz aktywować kolejną licencję WYŁĄCZNIE bezpośrednio ze swojego konta. Napisz do nas e-mail z prośbą o aktywowanie dostępu do Twojego osobistego konta PZKT – wyślemy Ci zaproszenie na e-mail.
>AKTWACJA BAZY<