Wszyscy członkowie ASiK, którzy przystępują do egzaminu na stopnie uczniowskie, muszą posiadać aktualną Licencje PZKT (Licencja jest ważna rok od daty zaksięgowania na koncie PZKT).

Licencja PZKT służy identyfikacji osoby w ewidencji Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (PZKT), co pozwala m.in. na uszczelnienie systemu ogólnopolskiej bazy PZKT oraz przeprowadzania egzaminów na stopnie uczniowskie.  Licencja jest  swego rodzaju „biletem” do serwisu oferowanego przez PZKT (zawodów pod Patronatem PZKT, Mistrzostw Polski, Mistrzostw świata, uczestnictwa w Kadrze Narodowej, egzaminach na stopnie uczniowskie itd.)

W związku z tym, że Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest oficjalnie członkiem PZKT, możemy  w pełni legalnie przeprowadzać egzaminy na stopnie uczniowskie z udziałem licencjonowanych Egzaminatorów PZKT. Egzaminy honorowane są oryginalnym dyplomem wydanym przez PZKT. Wynik egzaminu dożywotnio jest zarejestrowany w bazie PZKT.

Korzyści dla osób posiadających licencję PZKT:

– możliwość przystąpienia do egzaminu,

– każda osoba posiadająca licencję PZKT otrzyma bezpłatny paszport PZKT (dotyczy osób, które nie posiadają paszportu, opłata bez licencji – 10zł),

– osoby z aktualną licencją PZKT otrzymują zniżkę na pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś” podczas aktywności z kalendarza PZKT.

WPŁATY

za indywidualne licencje członkowskie PZKT – 40zł.

Członek klubu ASiK wpłaca na poniższe konto koniecznie wpisująć w tytule przelewu: ‘’Licencja PZKT, imię i nazwisko, data urodzenia, ASiK Warszawa’’,
Przykład: ‘’Licencja PZKT, Jan Kowalski, 1.10.2000, ASiK Warszawa’’.

Numer konta Bank Millennium: 58 1160 2202 0000 0003 6414 0476 – Polski Związek Karate Tradycyjnego.
Po wykonaniu przelewu prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty licencji na e-mail akademii: biuro@ekarate.pl