Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest zarejestrowanym prawnie stowarzyszeniem od 2018r. Naszym nadrzędnym celem jest krzewienie kultury fizycznej wśród członków Akademii i na obszarze jej działalności, propagowanie idei Karate Tradycyjnego w Polsce, organizacja eventów sportowych, szkoleń przygotowujących do zawodów najwyższej rangi (Mistrzostwa i Puchary Polski, Europy i świata) oraz współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego.
Nasi instruktorzy to wieloletni pasjonaci tej sztuki walki, posiadający stosowne uprawnienia, licencje i kwalifikacje do prowadzenia zajęć oraz wysokie osiągnięcia sportowe. Jesteśmy zrzeszeni w Polskim Związku Karate Tradycyjnego i Polskim Związku Karate, który posiada status Polskiego Związku Sportowego PZS (honorowanym przez Ministerstwo Sportu). Zapraszamy do współpracy.

Sensei Justyna Marciniak 4 DAN
Założycielka i Prezes Akademii Sportu i Karate w Warszawie. Karate Tradycyjne trenujenie przerwanie od 1997 roku. Treningi prowadzi od 2006 roku. Wcześniej przezwiele lat zawodniczka i działaczka Lubelskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Multimedalistkaświatowego karate. 7-krotnaMistrzyni Świata, 11-krotnaMistrzyni Europy, 27-krotnaMistrzyni Polski. Zdobywczyni Pucharów Świata i Europy. Licencjonowany trener i sędzia klasy 'A' Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (PZKT). Przez wiele lat jako zawodniczka Reprezentacji Narodowej uczestniczyła w niezliczonej ilości światowych delegacji i wyjazdów (ok. 40 krajów). Zwyciężczyni wielu prestiżowych krajowych i wojewódzkich plebiscytów sportowych, ambasadorka, społeczniczka. Trenerka Kadry Narodowej dzieci i młodzieży od 2014 roku, autorka książki o karate p.t.: ”Karate, nie tylko dla dzieci”. Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji oraz Wyższej Szkoły Ekonomii Innowacji w Lublinie. Jej misja to wychowanie świadomego i szczęśliwego przyszłego pokolenia pełnego pasji. Zainteresowania: sport, sztuki walki, dietetyka, muzyka, podróże.

Sensei Ewelina Pańczyk 1 DAN

Sensei Marcin Kalmus 1 dan
Karate tradycyjne trenuje od 2008 roku. Jest medalistą Mistrzostw Polski, Europy i Świata, uczestnikiem wielu zawodów i turniejów, również takich jak Puchary Polski i Europy Dzieci czy uczestnikiem programu ”Sportowy Talent” PZKT. Instruktorem w Akademii Sportu i Karate w Warszawie jest od 2000 roku, gdzie również trenuje. Oprócz pracy z młodzieżą studiuje Zarządzanie w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej (WSGE) im. Alcide De Gasperi w Józefowie.
Zainteresowania: sport, motoryzacja.

Sensei Katarzyna Szewczuk 1 dan
Karate tradycyjne trenuje od 2009 roku, Instruktorką w Akademii Sportu i Karate w Warszawie jest od 2022 roku. Jest licencjonowana Instruktorką Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Aktualna medalistka Mistrzostw Województwa Mazowieckiego (2002r.) w kat. Młodzieżowiec. Wielokrotna medalistka Pucharów Polski i Europy Dzieci, jej najważniejsze osiągnięci to m.in.: 2 miejsce w Pucharze Świata Dzieci (2014r. Genewa, Szwajcaria); 1 miejsce w Pucharze Europy Dzieci (2011r. Lublin, 2015r. Wilno, Litwa); 2 miejsce w Pucharze Europy Dzieci (2013r. Peterborough, UK); 1 miejsce w Pucharze Polski Dzieci (2011r. Gdynia, 2014r. Warszawa, 2015r. Rzeszów). Studiuje Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Bardzo lubi pracę z dziećmi. Do działania w sferze instruktorskiej najbardziej motywuje ją, kiedy widzi jak podopieczni czerpią radość z trenowania, rozwijają się na swojej drodze karate i stają się coraz lepsi. Poza prowadzeniem treningów sama aktywnie trenuje i pogłębia swoją wiedzę na temat tej sztuki walki.
Zainteresowania: sport, muzyka i festiwale, koncerty, podróże.

Senpai Paweł Darmochwał 1 kyu