Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Drogi Klubowiczu,

na Twój adres e-mail został wysłany link do aktywacji twojego konta w bazie Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (PZKT). Prosimy o aktywację konta, dzięki czemu będą Państwo mieli wgląd w swój prywatny profil oraz aktywują Państwo licencję PZKT na kolejny okres (dotyczy osób, które opłacały licencję już wcześniej. Jeśli chcesz wpłacić licencję poraz pierwszy, postepuj wg instrukcji>LICENCJA<). Wystarczy aktywować konto i podać swoje hasło.

Jeśli nie otrzymali Państwo linka aktywacyjnego, prosimy o przesłanie informacji na: biuro@ekarate.pl – wyślemy link.

Dzięki Bazie Danych PZKT będą Państwo mogli sprawdzić datę ważności Licencji PZKT, Badań lekarskich, daty egzaminów na poszczególne stopnie, udział w aktywnościach oraz błyskawicznie opłacić LICENCJĘ PZKT, która zostanie automatycznie aktywowana na Państwa koncie.

1. Proces aktywacji konta składa się z dwóch etapów:

Uzupełnienie danych oraz akceptacja regulaminu. Kiedy otrzymasz od nas zaproszenie do aktywacji konta na swój e-mail, wprowadź bezpieczne i tylko Tobie znane hasło, możesz także zmienić zaproponowaną przez system nazwę użytkownika.


2. Pobranie aplikacji mobilnej „PZKT” i zalogowanie się na swoje konto. Konto zostanie aktywowane automatycznie po pomyślnym zalogowaniu się na konto w aplikacji. Aplikacja „PZKT” jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemami Android (Google Play) oraz iOS (App Store. Jeżeli nie masz możliwości pobrania aplikacji mobilnej na swoje urządzenie, nadal będziesz mieć możliwość aktywacji konta, jednak utracisz korzyści związane z korzystaniem z aplikacji.

– Link do aplikacji w sklepie Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.eurekaweb.pzkt
– Link do aplikacji w sklepie App Store: https://itunes.apple.com/us/app/pzkt/id1436170503?l=pl&ls=1&mt=8

Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa