NABÓR 2021/2022
– START 9 SIERPNIA.

UWAGA – nie przewidujemy wcześniejszej rezerwacji miejsc! Prosimy oczekiwać na termin rozpoczęcia zapisów.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem poniższego formularza. Ilość miejsc jest ograniczona.
Działamy zgodnie z reżimem sanitarnym MEN i Ministerstwa Sportu oraz regulaminami placówek treningowych. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników.
Z powodu pandemii COVID-19, aktualnie zmieniających się obostrzeń i regulaminów, klub zastrzega sobie prawo do aktualizacji listy uczestników lub grafiku zajęć przed ich rozpoczęciem.1/ WYPEŁNIJ FORMULARZ:
Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Klubu. Potwierdzenie otrzymasz do 7 dni roboczych – zostaniesz wpisany na listę uczestników (rezygnacja w ciągu 48h e-mailem zwrotnym).
Otrzymanie potwierdzenia zapisu jest jednocześnie zobowiązaniem do wpłaty składki członkowskiej /i wpisowej.

DOŁĄCZ DO NAS!
TO PROSTE!

Data urodzenia

* W przypadku osób niepełnoletnich - dane rodzica lub opiekuna prawnego.

GRUPY TRENINGOWE I GRAFIK ZAJĘĆ:
Charakterystyka poszczególnych grup treningowych: GRUPY TRENINGOWE
Grafik zajęć i miejsca treningowe: MIEJSCA TRENINGOWE


2/ UZYSKAJ CZŁONKOSTWO:

aby uzyskać członkostwo naszej Akademii, czyli móc w pełni prawnie i formalnie uczestniczyć w naszych treningach, należy w terminie uzupełnić i złożyć oryginały dokumentów u instruktora. Dokumenty powinny być złożone jak najszybciej, jednak nie później niż miesiąc od daty rozpoczęcia treningów:
1. DEKLARACJA CZŁONKOWSKA,
2. REGULAMIN,
3. UPOWAŻNIENIE do odbioru dziecka (opcjonalnie), jeśli instruktor odbiera dziecko z placówki (należy podpisać i dostarczyć do wychowawcy).
4. BADANIA LEKARSKIE 
>więcej informacji<
Wszystkie dokumenty pobierzesz poniżej (dokumenty będą do pobrania przed rozpoczęciem zajęć, nasze biuro udostępni hasło dla klubowiczów).

POBIERZ DOKUMENTY: DO POBRANIA.

5. Osoby, które chcą przepisać się z innego Klubu, zobowiązane są do wypełnienia formularza oraz przesłania odrębnej informacje e-mailem na: biuro@ekarate.pl z prośba o przepisanie uczestnika. Osoby osoby od 12r.ż. zobowiązane są przedstawić zgodę poprzedniego Klubu na zmianę barw Klubowych oraz wypełnić Wniosek o Licencję Zawodniczą dla PZKT.

3/ SKŁADKI CZŁONKOWSKIE:
Składki członkowskie należy uregulować przed pierwszym treningiem. Wysokość składki miesięcznej-członkowskiej jest uzależniona od miejsca treningowego i częstotliwości zajęć. Po zgłoszeniu się na e-mail (punkt 1.) otrzymają Państwo informację na temat ich wysokości.Składki są uiszczane na konto klubu wg poniższego przykładu:
Tytuł przelewu: 
”Imię i nazwisko /składka członkowska/ nazwa placówki/opcjonalnie nr grupy karate”, np.: Adam Nowak/składka członkowska/DOJO PYRY/gr.1”
Numer konta: 81 1090 2590 0000 0001 3731 9208.

PRZYDATNE INFORMACJE :

KIEDY SIĘ ZAPISAĆ?

Podstawowy nabór w naszej Akademii organizowany jest w sierpniu przed rozpoczęciem roku szkolnego (informacja pojawi się na stronie www). Nabór uzupełniający – w styczniu. Można dopisywać się przez cały rok, jeśli będzie wolne miejsce w grupie. Najlepiej jednak rozpocząć treningi od początku sezonu, aby zaklimatyzować się w grupie bez presji, że inni potrafią już więcej. Ilość osób na treningu jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenia składki członkowskiej. Dbamy o jakość zajęć i bezpieczeństwo naszych adeptów, dlatego ważny jest terminowy zapis.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZY TRENING?

Na swój pierwszy trening należy zabrać zwykły strój sportowy –luźna koszulka i spodnie. Przydadzą się także klapki oraz woda i dobry nastrój. Każda osoba, która przychodzi na pierwsze zajęcia, musi posiadać: zgodę od opiekuna prawnego oraz ubezpieczenie NNW.

WIEK UCZESTNIKÓW:

Na treningi karate zapraszamy osoby od 4 roku życia.

GWARANCJA JAKOŚCI

Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest zrzeszona  i posiada aktualna licencję klubową w Polskim Związku Karate Tradycyjnego
www.karate.pl