NOWY NABÓR 2020/2021

ZAPISY od 20.08 (czwartek)

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem poniższego formularza. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zgłoś się już dziś.
COVID-19
Działamy zgodnie z reżimem sanitarnym Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz regulaminami naszych placówek treningowych. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników!
Z powodu pandemii COVID-19, aktualnie zmieniających się obostrzeń i regulaminów placówek, które są od nas niezależne, klub zastrzega sobie prawo do aktualizacji listy uczestników zajęć na dzień przed rozpoczęciem treningów bez podania przyczyny.

1/ WYPEŁNIJ FORMULARZ:
Potwierdzenie otrzymasz do 4 dni roboczych – zostaniesz wpisany na wstępną listę uczestników (rezygnacja w ciągu 48h e-mailem zwrotnym).

DOŁĄCZ DO NAS!
TO PROSTE!

Data urodzenia

* W przypadku osób niepełnoletnich - dane rodzica lub opiekuna prawnego.

 GRUPY TRENINGOWE
 MIEJSCA TRENINGOWE

2/ UZYSKAJ CZŁONKOSTWO:

aby uzyskać członkostwo Akademii, czyli móc w pełni prawnie i formalnie uczestniczyć w aktywnościach, należy uzupełnić i złożyć oryginały dokumentów u instruktora- nie później niż miesiąc od daty rozpoczęcia:
1. DEKLARACJA CZŁONKOWSKA,
2. REGULAMIN,
3. BADANIA LEKARSKIE >więcej informacji<
Upoważnienie do odbioru dziecka (opcjonalnie), jeśli instruktor odbiera dziecko z placówki (należy dostarczyć do wychowawcy).
Wszystkie dokumenty pobierzesz po zapisaniu się tutaj: DO POBRANIA.

3/ SKŁADKI CZŁONKOWSKIE:
Po zgłoszeniu otrzymasz informację na temat ich wysokości cennik.

PRZYDATNE INFORMACJE :

KIEDY SIĘ ZAPISAĆ?

Podstawowy nabór w naszej Akademii organizowany jest w sierpniu przed rozpoczęciem roku szkolnego w sierpniu (informacja pojawi się na stronie www) oraz we wrześniu dla placówek rozpoczynających treningi od października. Nabór uzupełniający – w styczniu. Można dopisywać się przez cały rok, jeśli będzie wolne miejsce. Najlepiej rozpocząć treningi od początku sezonu, aby zaaklimatyzować się w grupie. Ilość osób na treningu jest ograniczona. Dbamy o jakość zajęć i bezpieczeństwo naszych adeptów, zwłaszcza w czasie Pandemii COVID-19.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZY TRENING?

Na swój pierwszy trening należy zabrać zwykły strój sportowy –luźna koszulka i spodnie. Przydadzą się także klapki oraz woda i dobry nastrój. Każda osoba, która przychodzi na pierwsze zajęcia, musi posiadać: zgodę od opiekuna prawnego oraz ubezpieczenie NNW.

WIEK UCZESTNIKÓW:

Na treningi karate zapraszamy osoby od 4 roku życia.

GWARANCJA JAKOŚCI

Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest zrzeszona  i posiada aktualna licencję klubową w Polskim Związku Karate Tradycyjnego
www.karate.pl