NOWY NABÓR NA SEZON 2022/2023
– rozpoczynamy 22.08.2022r.

NIE PRZEGAP! Zapisy poniżej.
Uwaga: zapisy przed wyznaczonym terminem nie będą akceptowane.

Nabór do wyczerpania miejsc. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem poniższego formularza. Ilość miejsc jest ograniczona.
Działamy zgodnie z reżimem sanitarnym.

1/ WYPEŁNIJ FORMULARZ:
Wypełnienie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Klubu. Potwierdzenie otrzymasz do 5 dni roboczych – zostaniesz wpisany na listę uczestników (jeśli rezygnujesz, obowiązuje Cię rezygnacja w ciągu 48h e-mailem zwrotnym). Otrzymanie potwierdzenia zapisu jest jednocześnie zobowiązaniem do wpłaty składki członkowskiej /i wpisowej.

Upewnij się, że podane dane są prawidłowe i nie ma literówek! Inaczej zgłoszenie nie zostanie przyjęte. UWAGA! wpisany adres e-mail będzie jednocześnie stałym adresem do kontaktu Klubu z Tobą.

DOŁĄCZ DO NAS!
TO PROSTE!

Kogo zgłaszam?

Data urodzenia

* W przypadku osób niepełnoletnich - dane rodzica lub opiekuna prawnego.

GRUPY TRENINGOWE I GRAFIK ZAJĘĆ:
Charakterystyka poszczególnych grup treningowych: GRUPY TRENINGOWE
Grafik zajęć i miejsca treningowe: MIEJSCA TRENINGOWE


2/ UZYSKAJ CZŁONKOSTWO:

aby uzyskać członkostwo naszej Akademii, czyli móc w pełni prawnie i formalnie uczestniczyć w naszych treningach, należy w terminie 2 tygodni od pierwszego treningu uzupełnić i złożyć oryginały dokumentów u instruktora:
1. DEKLARACJA CZŁONKOWSKA,
2. REGULAMIN,
3. OŚWIADCZENIE COVID-19,
4. UPOWAŻNIENIE do odbioru dziecka (opcjonalnie), jeśli instruktor odbiera dziecko z placówki (należy podpisać i dostarczyć do wychowawcy),
5. BADANIA LEKARSKIE 
>więcej informacji<
Wszystkie dokumenty pobierzesz poniżej (dokumenty będą do pobrania przed rozpoczęciem zajęć, nasze biuro udostępni hasło dla osób zarejestrowanych).

POBIERZ DOKUMENTY: DO POBRANIA.

3/ Osoby, które chcą przepisać się z innego Klubu, zobowiązane są do wypełnienia formularza oraz przesłania odrębnej informacje e-mailem na: biuro@ekarate.pl z prośba o przepisanie kandydata. Osoby od 12r.ż. zobowiązane są przedstawić: zgodę poprzedniego Klubu na zmianę barw Klubowych + wypełnić Wniosek o Licencję Zawodniczą dla PZKT, ale tylko jeśli taka licencja była aktywowana w poprzednim klubie.

4/ SKŁADKI CZŁONKOWSKIE:
Składkę miesięczną członkowską (i opcjonalnie wpisową) należy uregulować przed pierwszym treningiem. Wysokość składki jest uzależniona od miejsca treningowego i częstotliwości zajęć. Po zgłoszeniu, otrzymają Państwo regulamin.

PRZYDATNE INFORMACJE :

KIEDY SIĘ ZAPISAĆ?

Podstawowy nabór w naszej Akademii organizowany jest w sierpniu przed rozpoczęciem roku szkolnego (informacja pojawi się na stronie www). Nabór uzupełniający – w styczniu. Można dopisywać się przez cały rok, jeśli będzie wolne miejsce w grupie. Najlepiej jednak rozpocząć treningi od początku sezonu, aby zaklimatyzować się w grupie bez presji, że inni potrafią już więcej. Ilość osób na treningu jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenia składki członkowskiej. Dbamy o jakość zajęć i bezpieczeństwo naszych adeptów, dlatego ważny jest terminowy zapis.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZY TRENING?

Na swój pierwszy trening należy zabrać zwykły strój sportowy –luźna koszulka i spodnie. Przydadzą się także klapki oraz woda i dobry nastrój. Każda osoba, która przychodzi na pierwsze zajęcia, musi posiadać: zgodę od opiekuna prawnego oraz ubezpieczenie NNW.

WIEK UCZESTNIKÓW:

Na treningi karate zapraszamy osoby od 4 roku życia.

GWARANCJA JAKOŚCI

Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest zrzeszona  i posiada aktualna licencję klubową w Polskim Związku Karate Tradycyjnego oraz Polskim Związku Karate.
www.karate.pl