Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

NOWY NABÓR NA SEZON 2023/2024
– rozpoczynamy 14.08.2023r.

Regulamin Klubu (zapisując się przez powyższy formularz akceptujesz Regulamin i zasady funkcjonowania Klubu).

Po zapisie otrzymasz ważne informacje zapisowe na swój adres e-mail.

  • Dla każdej grupy zdefiniowaliśmy odpowiedni poziom widoczny ze swojego profilu po aktywacji konta. Jeśli trafisz do niepoprawnej grupy, przepiszemy Cię w ciągu 5 dni roboczych do tej odpowiedniej.
  • początkująca (nowe osoby, białe, żółte pasy),
  • średnio zaawansowana (żółte (kadra klubu)/pomarańczowe, zielone/niebieskie pasy),
  • zaawansowana (niebieskie (kadra klubu)/brązowe, czarne pasy).

GRUPY TRENINGOWE I GRAFIK ZAJĘĆ*:
Charakterystyka poszczególnych grup treningowych: GRUPY TRENINGOWE
Grafik zajęć i miejsca treningowe: MIEJSCA TRENINGOWE
*grafik może ulec zmianie.


2/ UZYSKAJ CZŁONKOSTWO:

aby uzyskać członkostwo naszej Akademii, czyli móc w pełni prawnie i formalnie uczestniczyć w naszych treningach, należy na pierwszym treningu złożyć u Instruktora uzupełnione oryginały dokumentów:
1. DEKLARACJA CZŁONKOWSKA,
2. REGULAMIN,
3. UPOWAŻNIENIE do odbioru dziecka (opcjonalnie, przed pierwszym treningiem), jeśli instruktor odbiera dziecko z placówki.
Osoby, które już są naszymi Klubowiczami i dopełniły powyższych formalności w zeszłym roku, nie muszą składać dokumentów ponownie.
4. BADANIA LEKARSKIE 
>więcej informacji<

Dokumenty dostępne będą po zapisie w wiadomości e-mail oraz w ”Materiałach do pobrania” ze swojego indywidualnego konta SportsManago.

3/ Osoby, które chcą przepisać się z innego Klubu, zobowiązane są do wypełnienia formularza oraz przesłania odrębnej informacje e-mailem na: biuro@ekarate.pl z prośba o przepisanie kandydata. Osoby od 12r.ż. zobowiązane są przedstawić: zgodę poprzedniego Klubu na zmianę barw Klubowych + wypełnić Wniosek o Licencję Zawodniczą dla PZKT, ale tylko jeśli taka licencja była aktywowana w poprzednim klubie. Sprawa będzie prowadzona indywidualnie.

4/ SKŁADKI CZŁONKOWSKIE:
Składkę miesięczną członkowską i wpisową (zgodnie z regulaminem) należy uregulować przed pierwszym treningiem. Po zgłoszeniu i zalogowaniu do swojego indywidualnego konta SportsManago, informacje o składce będą dostępne w zakładce ”Materiały do pobrania”.

PRZYDATNE INFORMACJE :

KIEDY SIĘ ZAPISAĆ?

Podstawowy nabór w naszej Akademii organizowany jest w sierpniu przed rozpoczęciem roku szkolnego (informacja pojawi się na stronie www). Nabór uzupełniający – w styczniu. Można dopisywać się przez cały rok, jeśli będzie wolne miejsce w grupie. Najlepiej jednak rozpocząć treningi od początku sezonu, aby zaklimatyzować się w grupie bez presji, że inni potrafią już więcej. Ilość osób na treningu jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i opłacenia składki członkowskiej. Dbamy o jakość zajęć i bezpieczeństwo naszych adeptów, dlatego ważny jest terminowy zapis.

CO ZABRAĆ NA PIERWSZY TRENING?

Na swój pierwszy trening należy zabrać zwykły strój sportowy –luźna koszulka i spodnie. Przydadzą się także klapki oraz woda i dobry nastrój. Każda osoba, która przychodzi na pierwsze zajęcia, musi posiadać: zgodę od opiekuna prawnego oraz ubezpieczenie NNW.

WIEK UCZESTNIKÓW:

Na treningi karate zapraszamy osoby od 5 roku życia.

GWARANCJA JAKOŚCI

Akademia Sportu i Karate w Warszawie jest zrzeszona  i posiada aktualna licencję klubową w Polskim Związku Karate Tradycyjnego oraz Polskim Związku Karate.
www.karate.pl