Informacje_co_zabrac_na_oboz_MIKOSZEWO_2021

PROGRAM – Obóz letni Mikoszewo’2022

Do zobaczenia 🙂
Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa

 

 

——-

Informacja z dnia 5.06.2022r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że trwa weryfikacja uczestników obozu  i aktualnie przyjmujemy zapisy na listę rezerwową. Oznacza to, że nadal mogą się Państwo zapisać na obóz poprzez wpłacenie zaliczki na konto klubu i zapis na biuro@ekarate.p; (zgodnie z poniższymi informacjami), jednak w przypadku braku miejsc, zaliczka i pozostała kwota (jeśli zostanie wpłacona), zostanie przez nas Państwu zwrócona w całości.

W razie pytań prosimy o kontakt: 515 514 732.

Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa

———————

 

Informacja z dnia 8.04.2022r.

INFORMUJEMY, ŻE NADAL MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ NA OBÓZ – ZAPRASZAMY

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapisu na nasz obóz w Mikoszewie! Kto był ten wie, że jest super i nie trzeba nic dodawać. ? Szczegółowe informacje poniżej.
Start zapisów rozpoczął się 15 lutego b.r.

GALERIA ZDJĘĆ – MIKOSZEWO '2021

 

MIKOSZEWO LETNI OBÓZ NAD MORZEM

termin 16.07-23.07.2022r.

1/ ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:
Ośrodek kolonijno-wczasowy „BASIA” (ul. Przechodnia 4, Mikoszewo, 82-103 Stegna, www.owsb.pl, zakwaterowanie: pokoje 3-4-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV; wyżywienie: 3 posiłki dziennie.

2/ PROGRAM SPORTOWO – REKREACYJNY:
profesjonalne treningi karate tradycyjnego zajęcia prowadzone z podziałem na wiek i poziom zaawansowania; zajęcia rekreacyjno-sportowe; możliwość korzystania z obiektów i atrakcji na terenie ośrodka: basen, sale do ćwiczeń, małe boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, bilard, ping-pong, miejsce na grill i ognisko, dyskoteka, konkurs czystości pokoi, planowane wycieczki: Gdańsk/Gdynia, Krynica Morska/Malbork (Zamek w Malborku/ DinoPark Malbork), korzystanie z plaży i morza, dla zainteresowanych (dodatkowe opłaty): egzaminy na stopnie uczniowskie 9-1 kyu.

3/ KADRA:
Sensei Justyna Marciniak 4 DAN (Kierownik wypoczynku), Sensei Andrzej Maciejewski  6 DAN, Sensei Ewelina Pańczyk 1 DAN, Sensei Barbara Marciniak 4 DAN i inni profesjonalni, licencjonowani trenerzy karate tradycyjnego; Mistrzowie Świata, Europy, Polski. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna z doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

4/ KOSZT UDZIAŁU:
1500,00 zł/osoba.
UWAGA! w/w koszt obowiązuje przy wpłacie zaliczki do dnia 31.03.2022r.(liczy się data zaksięgowania na koncie ASiK), po w/w terminie koszt 1650,00 zł/osoba).
– ewentualną kwotę bonu turystycznego do wykorzystania wraz z kodem prosimy przesłać do dnia 31.03.2022r. na adres e-mail Klubu.

Cena zawiera: zakwaterowanie (7 noclegów), całodzienne wyżywienie, opiekę pedagogiczną, instruktorską oraz medyczną, ubezpieczenie NNW, program sportowy i rekreacyjny (bez dodatkowo płatnych aktywności wg informacji), transport (na trasie: Warszawa-Mikoszewo-Warszawa, planowane wycieczki:

5/ WARUNKI UCZESTNICTWA:
W obozie mogą uczestniczyć:
– tylko osoby trenujące: dzieci od 7 roku życia (rocznikowo), młodzież i dorośli,
– dorośli, jeśli jadą z dzieckiem poniżej 7 r.ż.,
– osoby spoza Klubu które chcą rozpocząć swoją przygodę z karate od obozu – tzw.: Program ”Pierwszy Krok” dla początkujących.

UWAGA!
NOWY PROGRAM ”AMBASADOR KLUBU KARATE” – INFORMACJE OTRZYMAJĄ KLUBOWICZE W ODDZIELNEJ KORESPONDENCJI E-MAIL – PROSIMY O SPRAWDZENIE.

6/ ZGŁOSZENIA I TERMINY WPŁAT:
1. Należy przesłać zgłoszenie e-mailem na: biuro@ekarate.pl wraz z potwierdzeniem wpłaty zaliczki oraz podać: imię i nazwisko uczestnika, miejsce treningowe, rok urodzenia, stopnień (ewentualnie, czy osoba jest spoza Klubu, czy będzie uczestniczyć w programie ”Pierwszy Krok” i z czyjego polecenia).
2. Termin dokonania zaliczki (zadatku): 600,00 zł./osoba (na konto klubu ASiK) będzie traktowany jako termin zgłoszenia (w treści przelewu: ”Obóz letni 2022- Mikoszewo”, imię i nazwisko uczestnika).  II wpłata w kwocie 600 zł./osoba do dnia 10.05.2022r. III wpłata (pozostała kwota) najpóźniej do dnia 10.06.2022r. Po tym terminie nie przewidujemy zwrotów.
3. W przypadku rezygnacji, zaliczki nie podlegają zwrotowi, w przypadku wpłaty zaliczki, a braku miejsc – zostanie zwrócona w całości.
4. Dodatkowe opłaty dla zainteresowanych (niewliczone w koszt obozu): uczestnictwo w egzaminie 9-1 kyu: 80,00 zł. (wymagana licencja PZKT 40zł.), ewentualne bilety wstępu.
5. Dane do wpłat: Akademia Sportu i Karate w Warszawie, ul. Kajakowa 12b, 02-838 Warszawa, nr konta: 81 1090 2590 0000 0001 3731 9208.
7. KARTĘ UCZESTNIKA obozu należy dostarczyć w oryginale najpóźniej do dnia 20.06.2022 r. W dniu wyjazdu należy oddać Kierownikowi obozu OŚWIADCZENIE COVID. Dokumenty zostaną udostępnione w późniejszym terminie w zakładce ”do pobrania” na ekarate.pl
8. Istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie z funduszu socjalnego zakładu pracy rodziców oraz wykorzystanie bonu turystycznego (500 zł/dziecko).
9. Dodatkowe informacje: tel. nr: 575 158 185, 515 514 732 lub instruktor prowadzący, e-mail: biuro@ekarate.pl

ORGANIZATOR:
Akademia Sportu i Karate w Warszawie
W obozie wezmą udział osoby z zaprzyjaźnionego klubu z Warszawy oraz z województwa lubelskiego (podobnie jak w zeszłym roku).


ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ ?

ASiK Warszawa