Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Szanowny Klubowiczu,

zapraszamy do aktywacji swojego konta w Bazie PZKT. Każda osoba, która posiada zarejestrowany stopień min. 9 kyu (biały pas), otrzymała jakiś czas temu link aktywacyjny na swój adres e-mail (linki aktywacyjne wysyłamy raz na pół roku). Dzięki aktywacji,  będą Państwo mieli wgląd w swój prywatny profil PZKT. Wystarczy aktywować konto i podać swoje hasło.

KORZYŚCI:
Dzięki Bazie Danych PZKT będą Państwo mogli sprawdzić datę ważności Licencji PZKT, badań lekarskich (Kadeci, Juniorzy), daty egzaminów na poszczególne stopnie, udział w aktywnościach oraz  błyskawicznie opłacić LICENCJĘ PZKT, która zostanie automatycznie aktywowana na Państwa koncie.

Proces aktywacji konta składa się z dwóch etapów:
1.Uzupełnienie danych oraz akceptacja regulaminu. Wprowadź bezpieczne i tylko Tobie znane hasło, możesz także zmienić zaproponowaną przez system nazwę użytkownika.
Link do formularza: https://bazakarate.pl/site/register-invited user?token=3t40LBXc01GJ06Yi5mFfTD7Id6EdXthE_1594896148

2. Pobranie aplikacji mobilnej „PZKT” i zalogowanie się na swoje konto. Konto zostanie aktywowane automatycznie po pomyślnym zalogowaniu się na konto w aplikacji. Aplikacja „PZKT” jest dostępna do pobrania na urządzenia z systemami Android (Google Play) oraz iOS (App Store. Jeżeli nie masz możliwości pobrania aplikacji mobilnej na swoje urządzenie, nadal będziesz mieć możliwość aktywacji konta, jednak utracisz korzyści związane z korzystaniem z aplikacji.

– Link do aplikacji w sklepie Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.eurekaweb.pzkt
– Link do aplikacji w sklepie App Store: https://itunes.apple.com/us/app/pzkt/id1436170503?l=pl&ls=1&mt=8

Przypominamy, że w ramach obowiązujących restrykcji, każda osoba biorąca udział w naszych zajęciach Klubowych posiadająca stopień min. biały pas, musi być zarejetrowana w Bazie PZKT jako oficjalny członek naszego Klubu oraz posiadać aktualnie opłaconą licencję PZKT.

Więcej przeczytają Państwo tutaj: Obostrzenia – Licencja PZKT i przynależność Klubowa.

 

Jeśli nie otrzymali Państwo linku aktywacyjnego, lub nie możecie go Państwo znaleźć na swojej skrzynce pocztowej (należy sprawdzić spam), prosimy o e-mail na: biuro@ekarate.pl – prześlemy link aktywacyjny ponownie.

Zapraszamy do aktywacji konta,

Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa