Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Drodzy Klubowicze,

informujemy, że w wakacje następuje przerwa w regularnych zajęciach karate. Składka miesięczna członkowska zostaje decyzją Zarządu zawieszona na okres lipiec – sierpień (prosimy o zablokowanie automatycznych przelewów).  Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć w ostatnim tygodniu czerwca (do dole informacji) oraz z informacjami:

  • START ZAJĘĆ: systematyczne zajęcia w dotychczasowych placówkach od 2 września 2024r.
    Dotychczasowy harmonogram prawdopodobnie bez zmian, może ulec lekkiej korekcie: GRAFIK
  • ZAPISY NA NOWY SEMESTR:
    Dotychczasowi Klubowicze nie muszą ponownie się zapisywać. Państwa grupy zostaną zaktualizowane w odpowiednim czasie – po konsultacji z Instruktorami, w trakcie trwania nowego naboru. O wszystkim będziemy informować na e-mail oraz na naszym mediach społecznościowych Facebook i grupie dla Rodziców ASiK FAMILY.
  • REZYGNACJA Z CZŁONKOSTWA:
    Zgodnie z regulaminem nadal obowiązuje konieczność rezygnacji z członkostwa minimum na dwa tygodnie przed rozpoczęciem danego miesiąca (przesłanie uzupełnionego druku rezygnacji). Członkostwo nie ustaje wraz z przerwą wakacyjną. Druk rezygnacji można pobrać w zakładce DO POBRANIA (hasło zostało do Państwa wysłane przy rejestracji, ewentualnie prosimy o zapytanie na biuro@ekarate.pl). Brak rezygnacji we wskazanym terminie jest jednoznaczny z koniecznością wniesienia składki miesięcznej członkowskiej za miesiąc wrzesień  zgodnie z regulaminem.
  • WCZEŚNIEJSZA REZYGNACJA: osoby, które są pewne że nie będą kontynuowały członkostwa od września, prosimy o jak najszybsze wysłanie druku rezygnacji na biuro@ekarate.pl (lub zgłoszenie a druk otrzymają Państwo do wypełnienia e-mailem zwrotnym). Pomoże to nam sprawnie zaktualizować dotychczasowe listy i przyśpieszyć nowy nabór.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W OSTATNIM TYGODNIU CZERWCA:
Dojo Pyry i Dojo Natolin – brak zajęć w placówkach, zajęcia łączone jak niżej:

DOJO IMIELIN:
ul. Warchałowskiego 4.
17:00 – białe i żółte pasy,
18:00 – pomarańczowe pasy,
19:00 – zielone, niebieskie, brązowe, czarne pasy,
20:00 – program ”Rodzina Go Fit”, Młodzież i Dorośli.

Przypominamy, że już 30.06 wyjeżdżamy na obóz klubowy.

 

Pozdrawiamy,
Akademia Sportu i Karate w Warszawie