EDIT z dn. 3.03.22r. godzina: 12:00.

Uwaga drodzy Państwo,
nasi przyjaciele będą jednak dziś w nocy (około 3) w Akademii na Osowskiej 82! Dla tych osób mamy już noclegi, ale będzie jechał również drugi autokar (jeśli znajdą się na to fundusze – szukają) ❗POTRZEBUJEMY NA DZIŚ❗:
– koce, śpiwory, poduszki, ręczniki (tylko na jedną noc, będzie można po nie jutro przyjechać!),
– kosmetyki do umycia się, kremy do twarzy, szczoteczki i pasty,
– pampersy, podpaski,
kubki do gorącej wody, plastikowe i zwykłe,
– woda, suchy prowiant, słoiczki dla dzieci i mleko, butelki na mleko,
– coś do jedzenia! KANAPKI! ❤

Rzeczy można zawieźć do Akademii (Osowska 82 Praga Południe) od godziny 17:00. Jeśli ktoś chciałby wcześniej i bliżej, można przywieźć na Wilanów (ul. Augustówka 8a – prosimy o tel.: 515 514 732, 605 522 210).

Prosimy o Państwa pomoc i dziękujemy za już okazane wielkie serca .
Przydałby się również ktoś, kto mówi w języku ukraińskim.
W razie pytań prosimy o kontakt z Sensei Justyna Marciniak:
515 514 732.

__________________________________

Droga rodzino karate,

prosimy Państwa o pomoc dla 50 osób z Ukrainy – są to karatecy z naszego zaufanego, zaprzyjaźnionego Klubu karate, ich rodziny oraz przyjaciele! Autokarem zmierza około 20-25 rodzin – kobiety  i dzieci. Będą już 3.03 w czwartek wieczorem!
Przyjmujemy: środki higieniczne (chusteczki, podpaski, pieluchy, ręczniki, koce, śpiwory, pasty do zębów, szczoteczki, szampony, podstawowy prowiant. O dokładnych ilościach informować będziemy na naszej grupie ASiK Family

Z granicy odbierze uchodźców Sesnei Andrzej Maciejewski. Będą przyjęci do Dojo przy ul. Osowskiej 82, gdzie chcemy aby zapewnili podstawowe potrzeby sanitarne i zjedli posiłek. Osoby, które nie znajdą noclegu, będą mogły przenocować jakiś czas w Dojo na materacach.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA:
Dodatkowo informujemy, że przyjmujemy uchodźców na bezpłatne zajęcia (tam, gdzie mamy wolne miejsca- DOK Ursynów, Dojo Natolin, Dojo Kabaty, Dojo Imielin), prosimy o rozpropagowanie informacji oraz chętnych o wiadomość: biuro@ekarate.pl >GRAFIK<

 

Z pozdrowieniem,
ASiK Karate