Drodzy klubowicze!
Do piątku przyjmujemy zgłoszenia na 10. już edycję Turnieju o Puchar Burmistrza ”Praga Cup”, zapraszamy Państwa wraz z zaprzyjaźnionym klubem ”Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego Praga Południe” do wzięcia udziału lub kibicowania! 🙂

Konkurencje do wyboru: KATA (układ), KUMITE (walka bezkontaktowa statyczna), KONKURS PIERWSZY KROK (ciosy i kopnięcia w miejscu: musi zgadzać się wiek). Dodatkowo i bezpłatnie – konkurs MALI WSPANIALI dla najmłodszych 🙂

Do wygrania atrakcyjne nagrody, puchary, medlae, dyplomy!!! 🙂
Zgłoszenia: tak jak w załaczniku: opłaty startowej (40zł od konkurencji) oraz zgłoszeń dokonujemy na konto i adres emailowy UKKT Praga Południe. Nie wpłacamy opłat startowych na konto naszego klubu!
Dofinansowanie: Osoby które zajęły miejsca 1-4 w ”Pucharze Warsa i Sawy” oraz ”Pucharze Roztocza” – jedną konkurencję dofinansowuje klub. Prosimy o zgłoszenie na email klubu wraz z podaniem konkurencji i inf. z załącznika. Pozostałe konkurencje opłacamy jak wyżej we własnym zakresie na konto UKKT PP i zgłaszamy do UKKT PP emailowo.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I KIBICOWANIA! 🙂 🙂 🙂

W załączniku REGULAMIN.
Na żółto zaznaczyliśmy konkurencje/roczniki i stopnie uczniowskie, które Państwa interesują (w zawodach startują również starsi stopniem i wiekiem, regulamin jest dla wszystkich).