Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

25 maja podczas Pikniku Olimpijskiego, największej sportowej imprezy w Warszawie z udziałem gwiazd sportu, Olimpijczyków i samego Ministra Sportu, spotkaliśmy się na naszym stoisku aby potrenować poza salą (przecież Dojo może być wszędzie:) oraz wziąć udział w rodzinnej zabawie.

Rozegrała się XVI edycja Rodzinnego Turnieju Family Cup – każdy członek rodzinny miał dla siebie odrębną konkurencję. Dla Pań czekał konkurs gimnastyczny (skrócony, z uwagi na chwilowy deszcz i śliską matę), dla Panów konkurs siły polegający na ilości wykonanych pompek, a dla osób trenujących karate – turniej kata. Wszyscy mieli równiez okazję zdobyć punkty w biegu na czas. Osoba która wygrała daną konkurencję, zdobywała aż 5 punktów dla swojej drużyny. Punkty były przyznawane pięciu pierwszym osobom z danej konkurencji, więc było o co walczyc do samego końca.

W turnieju wzięło udział 12 rodzin z różnych klubów z Warszawy i iloscia uczestników od 3 do 5. Liczyło się tylko najbliższe spokrewnienie 🙂 Z ASiK Warszawa wystartowały 3 drużyny, gdzie każda zdobyła Puchar Family Cup!
Poniżej wyniki:

1. miejsce: Państwo Skowerscy- Grabińscy- 22pkt. ( UKKT Praga Południe),

2. m.: P. Waszczuk- 19pkt. (ASiK Warszawa),

3. m.: P. Fus- 17.pkt. (UKKT PP),

4. m.: P. Klimeccy- 13pkt. (ASiK Warszawa),

5. m.: P. Zapaśnik- 13pkt. (ASiK Warszawa).

Więcej zdjęć znajduje się w naszej galerii na FB: KLIKNIJ TUTAJ

Sedeczne gratulacje dla naszych zdobywców pucharów, a także dla wszystkich rodzin za wyjątkową odwage i udział we wspólnej zabawie!

Organizatorami całości wydarzenia był Polski Komitet Olimpijski.

Oss!