Drodzy Klubowicze,

zbliża się największe święto młodych karateków, czyli Puchar Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym Łódź 18-19.06.2022r. REGULAMIN PONIŻEJ.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ:
– Mogą wziąć udział wszyscy chętni. Przede wszystkim Kadra Klubu  i najbardziej aktywne w Klubie osoby do 13 r.ż.
Należy wziąć pod uwagę, że są to zawody dla dzieci, które do tych zawodów przygotowują się miesiącami. Poziom jest wysoki. W razie wątpliwości przed zgłoszeniem należy skonsultować się z Instruktorem prowadzącym bądź z Klubem. Są to zawody dla dzieci, które już startowały w innych – mniejszych zawodach.

KADRA KLUBU:
Kadra Klubu otrzyma w oddzielnej korespondencji e-mail powołania do startu (medaliści ostatnich 3 turniejów – Puchar Mazowsza, Mistrzostwa Mazowsza, Puchar Syrenki otrzymają częściowe dofinansowanie do wybranych konkurencji). Pozostałe osoby mogą się zgłaszać osobiście jak niżej.

OPŁATY:
60zł. – konkurencja indywidualna,
80zł. – od konkurencji drużynowej.
Płatne na konto Klubu macierzystego maksymalnie do 5.06. UWAGA- w dniu 6.06 o godzinie 15:00 wysyłamy już zgłoszenia! Po tym terminie nie będzie możliwe zgłoszenie do zawodów ani dokonywanie żadnych zmian.
Dojazd własny.

OBIADY:
Istnieje możliwość zakupu obiadu na halę w dniu zawodów (dla zawodnika lub rodziny). Koszt 20zł/osoba. Osoby zainteresowane prosimy o informację w zgłoszeniu e-mail.

ZGŁOSZENIA:
Ostatecznie do dnia 5.06 (niedziela) wraz z potwierdzeniem dokonania opłaty startowej należy przesłać na: biuro@ekarate.pl w e-mailu, temat: Puchar Polski Dzieci – ”zgłoszenie”. Należy podać w treści – imię i nazwisko, rok urodzenia, kategorię wg regulaminu (A-D), konkurencje w których startuje zawodnik. Osoby z grupy wiekowej D zobowiązane są również do przesłania skanu aktualnych badań lekarskich (badania należy mieć przy sobie w oryginale w trakcie zawodów).

COACHOWIE:
Sensei Justyna, Sensei Ewelina.

 

Szczegóły u Sensei prowadzących.

Zapraszamy do zgłoszeń,
ASiK Warszawa