Klubową Wigilią 18.12 zakończyliśmy i podsumowaliśmy rok szkoleniowy '2019. Dziękujemy serdecznie za liczne przybycie do DOK Ursynów.
Oprócz treningu pokazowego, prezentacji każdej grupy pasowej, nagrodziliśmy również zawodników, którzy w bieżącym roku uzyskali najlepsze wyniki sportowe. Nagrodę otrzymali: Zofia Lubecka i Mieszko Żelazny za zdobycie tytułów Mistrza i Vicemistrzyni województwa Mazowieckiego w swojej kategorii wiekowej i pasowej. Rok 2019 podsumowaliśmy prezentacją multimedialną. Sensei główna Justyna Marciniak przedstawiła również najważniejsze cele szkoleniowe na przyszły sezon '2020 z kalendarza klubowego. Dziękujemy za świetny pokaz Mistrzowski oraz występ artystyczny karatekom z zaprzyjaźnionych klubów.

Dziękujemy firmie Gastro-Crew Catering za przepyszne potrawy wigilijne – BOMBA! Polecamy!

Szanowni rodzice, dziękuje za wsparcie oraz Państwa zaufanie. Życzymy zdrowych, pogodnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Do zobaczenia na treningach – przypominamy że w tym roku równiez jeszcze odbywają się treningi – zapraszamy do aktualnego kalendarza światecznego – KALENDARZ

Poniżej kilka zdjęć z wydarzenia, zapraszamy do całej fotorelacji zamieszczonej jak zwykle na naszym profilu Facebook: WIGILIA KLUBOWA

____________________

Drodzy Klubowicze,

w dniu 18 grudnia w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów, podobnie jak rok temu, spotkamy się na Klubowej Wigilii, na którą już teraz serdecznie Państwa zapraszamy. Zachęcamy do zarezerwowania tego wyjątkowego czasu na wspólne spotkanie oraz specjalny pokaz w wykonaniu naszych karateków i pokazy mistrzowskie.

Harmonogram wydarzenia:

18.00 – otwarty trening karate tradycyjnego – wszystkie grupy,
18.30 – pokazy karate – dzieci,
19.00 – prezentacja klubowa, podsumowanie roku,
19.15 – pokaz mistrzowski w wykonaniu mistrzów świata i Europy w karate tradycyjnym,
19.30 – poczęstunek i opłatek wigilijny.

W tym dniu wszystkie inne treningi są odwołane!

Mile widziane tradycyjne potrawy przyniesione na wspólny wigilijny stół! 🙂

Zapraszamy serdecznie członków Klub wraz z rodzicami oraz sympatyków i przyjaciół,
Akademia Sportu i Karate w Warszawie