Zapraszamy do uczestnictwa w Zgrupowaniu Akademii – informacje poniżej, ilośc miejsc ograniczona, decyzuje kolejność wpłaty zaliczki.

ZAPISY DO KOŃCA STYCZNIA!!!

Uczestnicy: klubowicze przygotowujący się do startów w zawodachsportowych z kalendarza klubowego w 2020 roku, Zawodnicy Kadry Klubu Dzieci*,rodzice chcący wziąć udział w życiu klubu i treningów samoobrony podczas zgrupowania.


* Uwaga – po wyrażeniu pisemnej zgodyprzez rodziców, opiekę nad dziećmi podczas zgrupowania może sprawować opiekunAkademii (dzieci mogą jechać bez rodziców!).

Warunki udziału: posiadanie aktualnych badań lekarskich wgobowiązujących obecnie przepisów, aktualnej licencji PZKT (40zł.) orazubezpieczenia NNW na czas wyjazdu. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danychosobowych oraz nieodpłatnego udostępniania wizerunku na potrzeby zgrupowania – ostatniedotyczy Rodziców, nie będących członkami klubu.

Koszt: 420 zł./osoba. (zakwaterowanie, wyżywienie, udział w profesjonalnymszkoleniu oraz dodatkowych atrakcjach).

Transport własny: możliwość zorganizowaniatransportu ‘’z’’ oraz ‘’do’’ Warszawy za dodatkową opłatą lub transportem ’’wspólnym’’razem z innymi uczestnikami wyjazdu – prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania na e-mail.

Zgłoszenia: zgłoszenia do udziału w zgrupowaniu należy przesyłaćdrogą mailową na adres: biuro@ekarate.pl podając: imię i nazwisko, klub, rokurodzenia, stopień i adres e-mail. Temat zgłoszenia „ Zimowe zgrupowanieDojo Stara Wieś luty 2020”, oraz potwierdzenie wykonania przelewu zaliczki wkwocie 200,00 zł na konto klubu do końca stycznia. Zaliczka jest bezzwrotna.Pozostała kwota do końca stycznia. Wprzypadku wpłaty zaliczki i barku miejsc, zostanie ona zwrócona w całości.

Program : standaryzacja kumite i kata +aplikacja, utworzenie drużyn do Pucharu Polski Dzieci, treningi z partnerem na tarczy, sparingi kumite, standaryzacja startów nazawody – CEL: przygotowanie zawodników do startu w zawodach i przygotowanie do najważniejszych turniejów w sezonie wiosna 2020. Samoobrona dla dorosłych, treningbiegowy w terenie, sauna, ognisko oraz dodatkowe atrakcje – niespodzianki dla uczestników.

ZAPRASZAMY! 🙂