PROGRAM SPORTOWY TALENT '2021

DLA ZAWODNIKÓW W WIEKU DO 13 LAT – chcących szkolić się w grupie 100 najlepszych i najbardziej aktywnych dzieci w Polsce.

Polski Związek Karate Tradycyjnego kontynuuje specjalistyczny program treningowy pn.: Sportowy Talent” przeznaczony dla najlepszych zawodników z klubów członkowskich PZKTdzieci w wieku 13 lat i młodszych (rok urodzenia 2008 r. i później), którego celem w 2021roku jest jak najlepsze przygotowanie zawodników do startu w najważniejszym turnieju w karate tradycyjnym w 2021 r. w kategoriach dziecięcych: Europejskie Mistrzostwa Dzieci w Karate Tradycyjnym (0306.10.2021 r., Katowice). Dodatkowym celem programu jest wyselekcjonowanie najzdolniejszych zawodników w kategoriach dziecięcych, którzy w perspektywie będą bezpośrednim zapleczem kadry narodowej kadetów i juniorów w karate tradycyjnym. Uczestnicy programu „Sportowy Talent” otrzymają wsparcie szkoleniowe i organizacyjne dotyczące przygotowania do Europejskich Mistrzostw Dzieci w Karate Tradycyjnym. W przypadku obostrzeń ilościowych startujących w w/w zawodach związanych z COVID19, uczestnicy zgrupowania finałowego „Sportowy Talent” w Zakopanem mają priorytet przy kwalifikacji do startu.

ZGRUPOWANIE LETNIE – INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

TERMIN: 0205września2021 r. (czwartek niedziela)
MIEJSCE: Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich 34500 Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1
PROWADZĄCY: renomowani polscy trenerzy zaangażowani w realizację programu „ Sportowy Talent” ‘2021;
KOSZT: Pakiet pobytowy: 790,00 zł (zakwaterowanie, wyżywienie, opieka pedagogiczna, program szkoleniowy).
PZKT zapewnia opiekę uczestnikom.

ZGŁOSZENIA, REZERWACJE MIEJSC, PŁATNOŚCI:

1/ Należy wysłać zgłoszenie do Klubu macierzystego na adres: biuro@ekarate.pl w celu otrzymania potwierdzenia możliwości zgłoszenia do programu – Klub w pierwszej kolejności wystawia do udziału w wydarzeniach PZKT osoby z Kadry Klubu, wyróżniające się wysoką aktywnością w wydarzeniach z kalendarza klubowego oraz bierze pod uwagę wyniki sportowe. Nie nalezy zgłaszać się do programu bez wcześniejszej akceptacji Klubu!

2/ Zgłoszenia zawodników należy dokonać poprzez uzupełnienie formularza zgłoszenia online dostępnego pod linkiem: >KLIK<  do dnia 06.08.2021 r.
Jednocześnie należy dokonać wpłaty pełnej należności za pakiet Sportowy Talent.
Wpłaty należy dokonać na konto bankowe PZKT: Polski Związek Karate Tradycyjnego, 04 351 Warszawa, ul. Osowska 82, Bank Millennium nr konta: 43 1160 2202 0000 0003 6414 0940, treść przelewu: Sportowy Talent lato 2021, imię i nazwisko uczestnika.

Uwaga:
1. W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią Covid19 liczba miejsc w COS OPO jest ograniczona. Rezerwacje będą gwarantowane w kolejności dokonywanych wpłat. W przypadku dokonania wpłaty i rezygnacji po terminie zgłoszeń wpłata pozostaje bezzwrotna, w przypadku dokonania wpłaty i braku miejsc wpłata zostanie zwrócona w całości;
2. W związku z ograniczeniami i obostrzeniami związanymi z epidemią Covid19 w szkoleniu będą mogły uczestniczyć wyłącznie osoby zakwaterowane w COS.

W razie pytań prosimy o kontakt:  Sensei Justyna Marciniak 515 514 732, biuro@ekarate.pl

 

Z pozdrowieniem,
ASiK Warszawa