Trening en-bu. Typowanie drużyn.

Szanowni Państwo,

w zwiazku z przygotwoaniami do turniejów, m.in do Pucharu Polski Dzieci w czerwcu, informujemy, że w przyszłym tygodniu we wtorek 4.02 w Dojo Imielin w godz.: 18.00-19.00 (ul. Warchałowskiego4, trening zaraz po treningu grupy III) odbędzie się specjalny trening- nowej dla naszych klubowiczów konkurencji do zawodów En-bu (walka reżyserowana).

Podobny trening odbedzie się w Dojo Pyry (ul.Kajakowa 12b) w poniedziałek 3.02 w godz.: 17.30-18.30 (mozna zostac na trening grupy III).

Na treningu obecni będa medalisci mistrzostw Polski i Europy w tej konkurencji w kat. junior. Zaprezentują cały pokaz En-bu, ktory następnie będzie trenowany pod okiem Sensei w formie zabawy. Zainteresowane osoby, którym spodoba się ta forma treningu, będą mogły trenowac ją do zawodów. Podczas treningów typowane będą ”pary” do startu w tej konkurencji, dlatego prosimy o uczestnictwo w tym ciekawym wydarzeniu (można w obu miejscach treningowych).

Zachęcamy również do obejrzenia filmu z Pucharu Polski Dzieci z 2014r., który odbył się na Ursynowie – na takie zawody (5-6.06.2020r.) będzie typowana specjalna reprezentacja Klubu >KLIK<

Oss!