Dzień dobry,

informujemy o możliwości uczestnictwa w corocznym ogólnopolskim zgrupowaniu Polskiego Związku Karate Tradycyjnego ”Sportowy talent” organizowanego w Szczyrku w dniach 30.04-3.05.  Zgłoszenia do 11 kwietnia. Rekomendujemy udział osób z Kadry Klubu i Kadry Rezerwowej na 2022r. Osoby spoza Kadry zobowiązane są wysłać zapytanie do Klubu na biuro@ekarate.pl o możliwość uczestnictwa w wydarzeniu.

Osoby które się zgłoszą prosimy o taką informację e-mailową na biuro@ekarate.pl

Wszystkie informacje oraz link do zapisu poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt.

——-
OD: POLSKI ZWIĄZEK KARATE TRADYCYJNEGO
Rusza wiosenna edycja programu „Sportowy Talent”, 30.04-03.05.2022, Szczyrk

Sportowy Talent 2022 INFO zgrupowanie wiosna

W dniach 30.04-03.05.2022 r. w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku odbędzie się wiosenna edycja programu Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Sportowy Talent” dla zawodników w wieku do 13 lat.
Celem programu w 2022 r. jest jak najlepsze przygotowanie zawodników do startu w Pucharze Polski Dzieci oraz Pucharze Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym. Dodatkowym celem programu jest wyselekcjonowanie najzdolniejszych zawodników w kategoriach dziecięcych, którzy w perspektywie będą bezpośrednim zapleczem kadry narodowej kadetów i juniorów w karate tradycyjnym. Uczestnicy programu „Sportowy Talent” otrzymają wsparcie szkoleniowe i organizacyjne dotyczące przygotowania do Pucharu Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym.
Zgłoszeń prosimy dokonywać do 11 kwietnia 2022 r. za pomocą formularza: Sportowy talent 2022 – edycja wiosenna – zgłoszenia
Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie umieszczonym na stronie www.karate.pl
Polski Związek Karate Tradycyjnego