Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Nabór do Kadry Klubu Trwa do 17.01 (piątek) – nie przegap terminu! Zgłosic może się każdy! Osoby które się dostały, zostaną poinformowane do 20.01 (poniedziałek).

KADRA KLUBU

Osoby, które swoją postawą na treningu wykazują specjalne predyspozycje do osiągania wysokich wyników sportowych. Kadra Klubu dzieci ma możliwość uczestniczyć w dodatkowych treningach, również przygotowaniach do startów w zawodach. Klub wspiera członków kadry szkoleniowo i w miarę aktualnych możliwości – równiez finansowo (np.: opłaty startowe, dofinansowanie szkoleń.)

NABÓR

Podstawą do przyjęcia do Kadry Klubu są wyniki sportowe w roku poprzedzającym dany rok kalendarzowy, ranga tych zawodów, aktywny udział w życiu klubu, uczestnictwo w obozach, poważne podejście do treningu – pozytywna rekomendacja Instruktora prowadzącego, chęć i możliwość osiągania wyników sportowych na zawodach z kalendarza klubowego ASiK Karate Warszawa.

REPREZENTACJA

ASiK Karate Warszawa i ma obowiąze kuczestniczenia w zawodach na terenie Warszawy, Mazowsza i w miarę możliwości pozagranicami Mazowsza, przygotowuje się do aktywności priorytetowych z kalendarza klubowego. Na najważniejsze zawody (Puchar Polski Dzieci, Szkolenie Sportowy Talent) – klub typuje konkretnych uczestników w oddzielnych powołaniach na podstawie ich wyników sportowych uzyskanych w danym sezonie i zaangażowania.

ZGŁOSZENIA:

Należy uzupełnić DEKLARACJĘ(załącznik) do Kadry klubu i oddać trenerowi prowadzącemu w nieprzekraczalnym terminie do 17. 01 (piątek). Potym terminie klub nie przyjmuje zgłoszeń. Ilość osób w Kadrze określa klub, który może w ciągu roku ogłosić dodatkowy nabór do kadry klubu.

 

Zapraszamy do zgłoszeń!