Komunikat z dn. 30.12.2020r.
Szanowni Państwo,

z uwagi na wiele niepewności w związku z nowymi dla nas obostrzeniami oraz niewiadomych, wynikających z bliżej nieokreślonych/ niespójnych wymogów dot. obozów wytyczanych przez Kuratorium i Ministerstwo, zdecydowaliśmy aby nie organizować obozu w Serocku.

Mamy nadzieję, że sytuacja będzie bardziej klarowna przy kolejnym obozie, co pozwoli nam zorganizować najwyższej jakości wypoczynek dla Państwa pociech, bez niepotrzebnego ryzyka.

Życzymy wszystkiego dobrego w Nowym Roku i mamy nadzieję na szybkie spotkanie na treningach w naszych Dojo.

Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa

 

Komunikat z dn. 18.12 20r.

Szanowni Państwo,

biorąc pod uwagę wczorajsze oświadczenie rządu o wprowadzeniu narodowej kwarantanny do 17.01.21r. informujemy, że czekamy na oficjalne rozporządzenie w tej sprawie i wtedy będziemy podejmować decyzje czy obóz się odbędzie. Jeśli będziemy musieli odwołać obóz, osoby które dokonały wpłat otrzymają zwrot całkowitej kwoty do dn. 8.01.21r.

Jednocześnie informujemy, że dokonujemy wszelkich starań aby zapewnić naszym Klubowiczom wspaniały wypoczynek, co mamy nadzieję, uda się teraz lub w przyszłości.

Już teraz planujemy dla Państwa wyjazd szkoleniowy NA MAJÓWKĘ w to samo miejsce w terminie 30.04-3.05  – prosimy o wpisanie terminu do kalendarza 🙂 Mamy nadzieję, że na wiosnę uda się opanować epidemię. Podobnie jak w 2020r. chcemy również zorganizować obozy letnie.

 

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia i spokoju na nadchodzące dni,
ASiK Karate Warszawa

_________________

Komunikat z dnia 14.12.20r.

ZIMOWA AKADEMIA KARATE  SEROCK‘ 2021
– klubowe szkolenie treningowe przygotowujące do sezonu '2021-

Termin: 10-17 stycznia 2021r. (2tydz. ferii)
Centrum Szkoleniowe Orange ul. Wyzwolenia 57, 05-140 Serock (http://orangeszkolenia.com/)
Zakwaterowanie w dużym, klimatycznym ośrodku pod Warszawą z zalesionym obszarem 8h do gier i zabaw, w bliskiej odległości Zalewu Zegrzyńskiego.

W programie m.in.: specjalistyczne treningi karate 2-4 dziennie z podziałem na wiek i stopień zaawansowania – przygotowanie do sezonu '2021, tj.: XXI Ogólnopolski Puchar Polski Dzieci (17-18.04.21r.), XXXI Mistrzostwa Polski Juniorów 24-25.04.21r. oraz innych turniejów.
Dodatkowo: zajęcia tematyczne na świeżym powietrzu; podchody, budowanie iglo, lepienie bałwanów, wojny na śnieżki itp. Zajęcia integracyjne i dodatkowe, korzystanie z basenu, sauny, siłowni(dorośli), ognisko, dyskoteka. Korzystanie z atrakcji ośrodka, projekcje filmowe(sportowe) w prywatnym kinie stół do ping-ponga. Turniej obozowy. Egzaminy na stopnie uczniowskie dla chętnych (dodatkowo płatne).

Cena obejmuje: w/w aktywności, opiekę wykwalifikowanej Kadry pedagogicznej(dzieci) i trenerskiej, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja+podwieczorek), program sportowy i rekreacyjny.

Koszt udziału: 1200zł.*/osoba.
* w/w kwota obowiązuje przy wpłacie zaliczki w terminie do 21.12.20r.- liczy się data zaksięgowania na koncie Klubu. Po terminie koszt udziału wynosi 1300zł.
W szkoleniu mogą uczestniczyć dzieci od 6r.ż., młodzież i dorośli (osoby trenujące). Młodsze dzieci tylko pod opieką rodziców. Dodatkowo możliwy udział osób, które chcą rozpocząć przygodę z karate od obozu (Program Pierwszy Krok).

Zgłoszenie i wpłaty:
Wpłata zaliczki w wkocie 300zł./osoba do dnia 21.12.20r. (poniedziałek) na konto klubu: 81 1090 2590 0000 0001 3731 9208 oraz przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres: biuro@ekarate.pl w tytule: ”SEROCK 2021”, z podaniem imienia i nazwiska, roku urodzenia, stopnia kyu oraz podaniem Instruktora prowadzącego + potwierdzeniem wpłaty.
Pełna wpłata najpóźniej do dn. 4.01.2021r. – data wpłaty będzie traktowana jako data rezerwacji miejsca.

Warunki:
– wypełnienie i doniesienie Karty Obozowej  w ORYGINALE do instruktora najpóźniej do dn. 4.01. Dokument można również wysłać pocztą na adres korespondencyjny: ul. Augustówka 8a/1 02-981 Warszawa ASiK Warszawa w w/w terminie,
– wypełnienie zgody na udział w zgrupowaniu w czasie COVID-19,
– uregulowane sprawy klubowe: brak zaległości finansowych wobec klubu, oddana Deklaracja Członkowska Klubu.

W przypadku rezygnacji ze względu na aktualny stan pandemii COVID-19 w Polsce, Klub będzie rozpatrywał zwroty płatności w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej, powodu oraz daty rezygnacji – chcemy aby Państwa fundusze były bezpieczne.

Dodatkowe informacje:
Sensei Justyna Marciniak 515 514 732,
biuro@ekarate.pl

Serdecznie zapraszamy! 🙂
Wyjazd szkoleniowy to najbardziej rozwojowy czas dla każdego karateki i wspomnienia na lata. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Z pozdrowieniem,
ASiK Karate Warszawa

 

____

Wiadomość z dnia 30.11.20r.:
Informujemy, że zgodnie z decyzją Rządu z dnia 21.11.20r. o ujednoliceniu Ferii Zimowych, termin planowanego obozu zimowego w Serocku uległ zmianie na 10-17 stycznia 2021r. Prosimy o rezerwacje tego terminu. O szczegółach poinformujemy Państwa kiedy tylko otrzymamy informacje i wytyczne na temat możliwości zorganizowania obozu  – do połowy grudnia.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami,  SZKOLENIA SPORTOWE przygotowujące zawodników do sezonu startowego 2021 mogą się odbywać.

 

ZIMOWA AKADEMIA KARATE  SEROCK‘ 2021
– klubowe szkolenie treningowe przygotowujące do sezonu '2021-

ZMIANA TERMINU OBOZU ( z powodu Decyzji rządu z dn.21.11.20r. o ujednoliceniu Ferii Zimowych)
Termin: 10-17 stycznia 2021r. (2tydz. ferii)
Centrum Szkoleniowe Orange ul. Wyzwolenia 57, 05-140 Serock (http://orangeszkolenia.com/)
Zakwaterowanie w dużym, klimatycznym ośrodku pod Warszawą z zalesionym obszarem 8h do gier i zabaw, w bliskiej odległości Zalewu Zegrzyńskiego.

W programie m.in.: treningi karate 2-4 dziennie z podziałem na wiek i stopień zaawansowania, zajęcia tematyczne na świeżym powietrzu; podchody, budowanie iglo, lepienie bałwanów, wojny na śnieżki itp. Zajęcia integracyjne i dodatkowe (akrobatyka, gimnastyka), korzystanie z basenu, sauny, siłowni(dorośli), ognisko, dyskoteka. Korzystanie z atrakcji ośrodka, projekcje filmowe w prywatnym kinie stół do ping-ponga. Turniej obozowy. Egzaminy na stopnie uczniowskie dla chętnych.

Cena obejmuje: w/w aktywności, opiekę wykwalifikowanej Kadry pedagogicznej i trenerskiej, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW, zakwaterowanie i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja+podwieczorek), program sportowy i rekreacyjny.

Koszt udziału: 1200zł. W obozie mogą uczestniczyć dzieci od 6r.ż., młodzież i dorośli (osoby trenujące). Młodsze dzieci tylko pod opieką rodziców. Dodatkowo możliwy udział osób, które chcą rozpocząć przygodę z karate od obozu (Program Pierwszy Krok).

W przypadku rezygnacji ze względu na aktualny stan pandemii COVID-19 w Polsce, Klub będzie rozpatrywał zwroty płatności w zależności od aktualnej sytuacji epidemiologicznej, powodu oraz daty rezygnacji – chcemy aby Państwa fundusze były bezpieczne! 🙂

Serdecznie zapraszamy! 🙂
Obóz to najbardziej rozwojowy czas dla każdego karateki i wspomnienia na lata. Ilość miejsc ograniczona – do dyspozycji tylko 30 miejsc.

Z pozdrowieniem,
ASiK Karate Warszawa