Drodzy Państwo,

poniżej prezentujemy grafik jutrzejszych egzaminów na stopnie uczniowskie KYU w DOJO PYRY ul. Kajakowa 12b (sala 108 na piętrze). Przebrać można się w przedsionku toalety, gdzie zostawiamy również swoje rzeczy. Na sali przebywają wyłącznie osoby zdające.

GRAFIK:

18:00 – egzaminy na białe, żółte (osoby dodatkowe) i pomarańczowe pasy,
19:00 – egzaminy na zielone i niebieskie pasy.

Z pozdrowieniem,
Akademia Sportu i Karate w Warszawie

 

 

 

ZAPISY NA EGZAMIN !!!

Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na egzaminy na stopnie uczniowskie kyu w dniu 22.06.2022r. Dokonujemy ich do czwartku 16.06.2022r. Informacje poniżej:

GDZIE: DOK Ursynów (Dojo Pyry), ul. Kajakowa 12b, sala 108.
KIEDY: 22.06.2022r. (środa), godzina 19:00.

1/ INDYWIDUALNE KONTO W BAZIE PZKT:
oficjalnego zgłoszenia na egzamin należy dokonać poprzez swoje konto w Bazie PZKT. Następnie należy wejść w ”Wydarzenia” i kliknąć: Wydarzenie – Egzamin 22.06.22r. ' Warszawa i zapisać się. UWAGA: Opłaty egzaminacyjnej nie będzie można uiścić od razu- patrz punkt 3. Zapisu dokonujemy maksymalnie do dnia 16.06.2022r. (czwartek). Nalezy dosłać skan Karty Zgloszeniowej na biuro@ekarate.pl (patrz ”Warunki przystąpienia do egzaminu).

2/ LICENCJA PZKT 40zł.
Należy zwrócić uwagę, czy Licencja PZKT jest opłacona. Inaczej zgłoszenie kandydata przez Klub ani opłacenie egzaminu nie będzie możliwe.

3/ OPŁATA ZA EGZAMIN 80zł.
Po zapisaniu się (pkt.1) i opłaceniu Licencji PZKT (pkt.2), należy opłacić egzamin w kwocie w wys. 80zł. automatycznie ze swojego konta w bazie PZKT.
Opłaty egzaminacyjnej nie będzie można uiścić od razu. Najpierw biuro zweryfikuje, czy wszystkie ”Warunki przystąpienia do egzaminu” zostały spełnione. Wtedy możliwość uiszczenia opłaty egzaminacyjnej zostanie odblokowana. Kandydaci będą potwierdzani w dniach 20-21.06 do godziny 15:00 – wtedy należy uiścić opłatę za egzamin ze swojego konta. Po tym terminie lista zostanie zamknięta.

UWAGA: jeśli w dniu 20.06 (poniedziałek) nie będą mogli Państwo zaznaczyć opcji i opłacić egzaminu (80zł.), oznacza to, że mają Państwo braki w formalnościach i Klub NIE POTWIERDZIŁ Państwa zgłoszenia. Prosimy o pilne uzupełnienie braków lub kontakt: biuro@ekarate.pl.


_________________________________
WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU:
 1. Pozytywna rekomendacja instruktora – zdanie egzaminu próbnego,
 2. Uregulowane sprawy członkowskie klubowe; opłacone składki członkowskie wg regulaminu (w tym za 6/2022) , brak zaległości wobec klubu, oddana Deklaracja Klubowa i Regulamin),
 3. Przesłanie skanu poprawnie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIOWEJ (karty dostępne u instruktorów po zdaniu egzaminu próbnego) do dnia 16.06.22r. r. na biuro@ekarate.pl Brak skanu Karty = brak zgłoszenia.
 4.  Posiadanie konta w bazie PZKT (osoby, które jeszcze nie zdawały egzaminu i nie mają konta w bazie PZKT, proszone są najpierw o przesłanie poprawnie uzupełnionej Karty zgłoszeniowej na biuro@ekarate.pl z prośbą utworzenia konta).
 5. Uiszczenie opłaty egzaminacyjnej w wysokości 80,00 zł/osoba
  (ze swojego konta w bazie – informacje o płatności wyślemy zbiorowo 20.06 osobom, które przesłały skan karty zgłoszeniowej),
 6. Posiadanie aktualnejlicencji indywidualnej PZKT. Opłata 40zł/osoba. (licencja jest ważna rok). Licencję będzie można opłacić ze swojego konta w bazie PZKT.
  UWAGA: w ramach Licencji PZKT, Klubowicz otrzymuje bezpłatny Paszport karate
  w dniu egzaminu będą zbierane zdjęcia legitymacyjne (prosimy podpisać imieniem, nazwiskiem i datą ur.)
 7. KARTA ZGŁOSZENIOWA: Punkt ”Zaznacz właściwe” – należy spełnić i ZAZNACZYĆ wszystkie kryteria. Wpłata egzaminacyjna i licencja PZKT – proszę zaznaczyć ”TAK” na znak deklaracji dokonania opłaty, jak będą Państwo już mieli swoje konto.

Informacje dodatkowe:
1/ W razie nieobecności podczas egzaminu, nie przewiduje się zwrotów płatności,
2/ BUDOPAS – aby wyrobić bezpłatny budopas w ramach Licencji PZKT (książeczkę-legitymacje karateki) prosimy o przyniesienie jednego zdjęcia legitymacyjnego, należy podpisać z tyłu czytelnie imieniem i nazwiskiem oraz data urodzenia. Po tym terminie kolejne budopasy będą wyrabiane dopiero po grudniowych egzaminach,
3/ Dyplomy potwierdzające pozytywny wynik egzaminu zostaną wręczone kiedy egzaminy zostaną zarejestrowane i otrzymamy je od Polskiego Związku Karate Tradycyjnego,
4/ Rodziców prosimy o oczekiwanie przed salą. Na sali obecni mogą być tylko uczestnicy egzaminu,
5/ Egzaminy na brązowe pasy odbędą się na obozie w Mikoszewie,
6/ Egzaminatorem 22.06.22r. będzie Sensei Justyna Marciniak 4 dan.

 

Zapraszamy do zapisów,
Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa

 

__________________________________________

Informacja z dnia 1.06.2022r.

Szanowni Państwo,

 • EGZAMINY NA 9 i 8 KYU:
  informujemy, że dnia 11.06.22r. (sobota), o godz: 10:00 w DOJO IMIELIN (ul. Warchałowskiego 4, Przedszkole 351) odbędą się egzaminy na stopnie uczniowskie 9 oraz 8 KYU (na białe i żółte pasy).
 • EGZAMINY NA 7 – 4 KYU:
  dnia 22.06.22r. (środa) w DOK URSYNÓW (ul. Kajakowa 12b) o godz: 19:00 odbędą się egzaminy od 7 do 4 KYU (na pomarańczowe, zielone i niebieskie pasy).

EGZAMIN PRÓBNY:
Aby zapisać się na egzamin, należy zdać egzamin próbny na swoim treningu i uzyskać podpisaną przez Instruktora KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ. |
– Egzaminy próbne na białe i żółte pasy odbywać się będą do końca podczas treningów.
– Egzaminy próbne na starsze stopnie odbywać się będą w czerwcu podczas treningów.

ZAPISY:
Zapisy odbywać się będą wyłącznie poprzez bazę PZKT – dokonywać je będą Klubowicze za pośrednictwem swojego indywidualnego konta w bazie PZKT.

a) osoby które, nie zdawały jeszcze żadnego egzaminu i będą zdawać na biały pas (otrzymają zgodę instruktora prowadzącego na przystąpienie do egzaminu), proszone są o przesłanie informacji e-mail na biuro@ekarate.pl do dnia 03.06.22r. z prośba o utworzenie indywidualnego konta w bazie PZKT. Następnie po aktywacji będą mogli Państwo zapisać się na egzamin.

b) osoby które zdawały już egzamin na min. stopień 9 kyu (biały pas) posiadają konto w bazie PZKT, które powinno być aktywne. Jeśli ktoś z Państwa nie aktywował jeszcze konta, prosimy o informacje na biuro@ekarate.pl maksymalnie do dnia 31.05.22r. Aktywujemy je i będę mogli Państwo zapisać się na egzamin.

LICENCJA PZKT:
wszystkie osoby przystępujące do egzaminu musza posiadać aktualną Licencję indywidualną PZKT <KLIK>
Należy mieć również uregulowane wszelkie sprawy członkowskie (opłacone składki członkowskie, oddana Deklaracja i regulamin, brak wszelkich zaległości wobec Klubu).

Dalsze szczegóły podamy wkrótce.

Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa