Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Informacja z dn.: 17.06.21r.:

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy rozkład godzinowy Egzaminu na stopnie uczniowskie kyu, który odbędzie się w sobotę w Dojo Imielin (ul. Warchałowskiego 4). Wejście od razu na salę przez przeszklone dzwi.

ROZKŁAD:
– godzina 10:15 – zbiórka i rozgrzewka,
– godzina 10:30 – rozpoczęcie egzaminów na 9 i 8 kyu (na białe i żółte pasy),
– godzina 11:45 – rozpoczęcie egzaminów na 7 i 6 kyu (na pomarańczowe i zielone pasy).

Informacje organizacyjne:
– OSOBY NIE SPEŁNIAJĄCE WYMOGÓW EGZAMINU NIE ZOSTANĄ DOPUSZCZONE DO EGZAMINU – każda osoba przy wejściu będzie sprawdzana pod katem spełnienia formalności egzaminacyjnych,
– ORYGINAŁY DOKUMENTÓW – należy donieść PRZED egzaminem,
– GADŻETY – zakupujemy PO egzaminie,
– RODZIC, KTÓRY DOPEŁNIA FORMALNOŚCI LUB ZAKUPUJE GADŻETY WCHODZI POJEDYNCZO NA SALĘ do stolika przy wejściu – skany dokumentów należy donieść min. 10 minut PRZED EGZAMINEM,
– Pozostali rodzice nie wchodzą na salę – oglądamy egzamin z zewnątrz,
– Należy przyjść już przebranym na egzamin,
– Prosimy być obecnym 15 minut przed rozpoczęciem egzaminu.

 

ASiK Warszawa

______________________

 

Informacja z dn. 7.06.21r.

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że 19.06.21r. odbędą się KLUBOWE EGZAMINY NA STOPNIE UCZNIOWSKIE KYU.
W związku z powyższym w dniach 8-14.06 będą przeprowadzane EGZAMINY PRÓBNE – w każdej grupie karate.
Osoby, które zdadzą egzaminy próbne, otrzymają od swojego instruktora KARTĘ EGZAMINACYJNĄ oraz WARUNKI przystąpienia do egzaminu.
Aby zapisać się na egzamin, należy postępować według poniższej instrukcji oraz spełnić warunki przystąpienia do egzaminu.

Przypominamy, że między egzaminami, Kandydat musi uczestniczyć w określonej liczbie treningów! Np.: na 9-8 kyu (żółty pas) powinny to być min. 3 miesiące systematycznego treningu, czyli minimum 24 treningi przed danym egzaminem. Egzamin na każdy wyższy stopień kyu wymaga od kilku do kilkunastu miesięcy więcej systematycznych treningów, udziału w aktywnościach z kalendarza Klubowego (obozy, zawody) i zaangażowania kandydata.

PAMIĘTAJ
Weź pod uwagę zdanie Senseia, który prowadzi ucznia. Jeśli nie jesteś pewien, zapytaj go. Rodzice mogą zapytać trenera, czy dziecko jest już gotowe na egzamin. Pamiętaj, że egzamin jest jednym z etapów rozwoju na drodze karate-do i należy się do niego solidnie przygotowywać przez dłuższy okres czasu.

 

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU:
1.
Zgłoszenie w terminie – zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane.
2. Uregulowane sprawy członkowskie klubowe (opłacone składki członkowskie wg regulaminu, brak zaległości wobec klubu, oddana Deklaracja Członkowska/Licencja Zawodnicza-2009r i starsi),
3. Uiszczenie opłaty egzaminacyjnej w wysokości 80,00 zł/osoba:
*Dane do wpłat: w treści przelewu prosimy wpisać: ‘’Egzamin 19.06.2021 r. Warszawa/ Imię i nazwisko przystępującego do egzaminu’’. Dane do wpłat: Akademia Sportu i Karate w Warszawie, 02-838 Warszawa, ul. Kajakowa 12b,  nr konta:81 1090 2590 0000 0001 3731 9208.
4. Posiadanie aktualnej licencji indywidualnej PZKT. Opłata 40zł/osoba >LICENCJE<
*Dane do wpłat za licencje:  Polski Związek Karate Tradycyjnego, 04-351 Warszawa ul. Osowska 82, Nr konta 58 1160 2202 0000 0003 6414 0476,
w treści: ‘’Licencja PZKT, imię i nazwisko, data ur., klub, np.: ‘’Licencja PZKT, Kacper Abramczyk, ur. 20.05.2000, ASiK Warszawa’’.
5. ZGŁOSZENIA:
Złożenie wypełnionej ORYGINAŁU KARTY ZGŁOSZENIOWEJ do dnia 16.06.2021 r. do instruktora prowadzącego (można również przesłać Kartę skanem na e-mail biura, a do 16.06. oddać ją Instruktorowi), oraz zgłoszenie e-mailem na adres: biuro@ekarate.pl do w/w dnia:
temat: ‘’Egzamin’’ w treści: Imię i Nazwisko, miejsce treningowe, data ur. + potwierdzenie wniesienia opłaty egzaminacyjnej (na konto klubu) oraz za licencję PZKT (konto pzkt). UWAGA: potwierdzenie wpłaty licencji PZKT przesyłają tylko osoby zdające na białe pasy, które nie mają jeszcze swojego konta w >BAZIE PZKT< Osoby, które mają już swoje konto w Bazie, prosimy o sprawdzenie ważności licencji i ewentualną opłatę z pozycji konta – bezpośrednio, co odnowi licencję automatycznie. W przeciwnym wypadku również należy przesłać potwierdzenie wpłaty za licencję PZKT wraz ze zgłoszeniem na e-mail (brak opłaty Licencji spowodowałby zablokowanie i spowolnienie rejestracji wszystkich egzaminowanych osób przez Polski Związek Karate Tradycyjnego).

U  W  A  G  A   !
Zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane. Osoby niezgłoszone lub niespełniające w/w warunków (brak potwierdzeń wpłaty) – nie będą mogły przystąpić do egzaminu. Po 16.06. nie dokonujemy już żadnych‘’formalności’’ dotyczących egzaminów.

Po egzaminie będzie można nabyć pas karate, karate-gi (kimono), książkę Karate, klubowy kubek karate (Dojo Kun – zasady karateki) – prosimy o informację e-mail w celu zamówienia.

WYMAGANIA EGZAMINACYJNE:>klik<

 

Planowany harmonogram i miejsce egzaminów:
Egzaminy odbędą się w DOJO IMIELIN (ul. Warchałowskiego 4). Przeprowadzi je Sensei Justyna Marciniak 4 DAN – licencjonowany Trener, Sędzia i Egzaminator Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.
Start godzina 10:30.
Szczegółowy podział godzinowy zostanie podany po dokonaniu zapisów (16.06.)

EGZAMINY:
przeprowadzane są w ramach Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Wszystkie pozytywnie zakończone egzaminy są rejestrowane w PZKT, a zdający po kilku tygodniach otrzymuje oryginalny dyplom PZKT, potwierdzający nadanie stopnia szkoleniowego.

 

W razie pytań prosimy o kontakt z Instruktorem prowadzącym pod nr tel.:
– 515 514 732 – Sensei Justyna Marciniak,
– 889 298 488 – Sensei Alicja Zalecińska,
– 605 690 982 – Sensei Paweł Darmochwał,
– 663 414 326 – Sensei Marcin.

 

Pozdrawiamy,
ASiK Karate Warszawa