EGZAMIN KYU 2.08.2021r. MIKOSZEWO❗
Drodzy Rodzice, jesteśmy w trakcie trwania rekomendacji egzaminacyjnych na jutrzejszy egzamin. Większość dzieci już wie, czy kwalifikuje się na egzamin (brali udział w dzisiejszych konsultacjach z Sensei Justyną). Niektóre dzieci również w rozmowie telefonicznej z rodzicem już ustaliły że egzamin zdają. Jeśli Państwa dziecko wie, że kwalifikuje się na egzamin (powinno dostać potwierdzenie od swojego Sensei prowadzącego), to prosimy o dwie rzeczy:
 
🟡 dokonanie zgłoszenia na e-mail biuro@ekarate.pl, nieprzekraczalnie do jutra do godziny 12:00, wraz z potwierdzeniem wpłaty za egzamin na konto klubu w kwocie 80zł (w tytule: Egzamin Mikoszewo 2.08.2021r.),
🟡 osoby zdające egzamin są zobligowane do posiadania aktualnej LICENCJI PZKT (40zł), inaczej program Bazy PZKT nie ma możliwości wpisać dziecka na egzamin(!) – prosimy więc o sprawdzenie w Bazie poprzez swoje konto, czy dziecko ma opłaconą Licencję – JEŚLI NIE MA, należy opłacić Licencję ❗WYŁĄCZNIE Z POZYCJI SWOJEGO KONTA ZA POMOCĄ SZYBKIEJ PŁATNOŚCI❗ – wtedy Licencja odnowi się automatycznie i dziecko będzie mogło być zapisane przez nas na egzamin. Gdy opłaca Państwo licencję przelewem tradycyjnym, zgłoszenie na jutrzejszy egzamin nie będzie możliwe.
 
🔔Jeśli nie wiedzą Państwo, czy dziecko otrzymało rekomendację, prosimy o zapytanie w formie e-mail na biuro@ekarate.pl maksymalnie do jutra do godziny 11:00. Musimy mieć czas na weryfikację każdego uczestnika.
 
Dziękujemy, Oss.
ASiK Warszawa