Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa
EGZAMIN KYU 2.08.2021r. MIKOSZEWO❗
Drodzy Rodzice, jesteśmy w trakcie trwania rekomendacji egzaminacyjnych na jutrzejszy egzamin. Większość dzieci już wie, czy kwalifikuje się na egzamin (brali udział w dzisiejszych konsultacjach z Sensei Justyną). Niektóre dzieci również w rozmowie telefonicznej z rodzicem już ustaliły że egzamin zdają. Jeśli Państwa dziecko wie, że kwalifikuje się na egzamin (powinno dostać potwierdzenie od swojego Sensei prowadzącego), to prosimy o dwie rzeczy:
 
? dokonanie zgłoszenia na e-mail biuro@ekarate.pl, nieprzekraczalnie do jutra do godziny 12:00, wraz z potwierdzeniem wpłaty za egzamin na konto klubu w kwocie 80zł (w tytule: Egzamin Mikoszewo 2.08.2021r.),
? osoby zdające egzamin są zobligowane do posiadania aktualnej LICENCJI PZKT (40zł), inaczej program Bazy PZKT nie ma możliwości wpisać dziecka na egzamin(!) – prosimy więc o sprawdzenie w Bazie poprzez swoje konto, czy dziecko ma opłaconą Licencję – JEŚLI NIE MA, należy opłacić Licencję ❗WYŁĄCZNIE Z POZYCJI SWOJEGO KONTA ZA POMOCĄ SZYBKIEJ PŁATNOŚCI❗ – wtedy Licencja odnowi się automatycznie i dziecko będzie mogło być zapisane przez nas na egzamin. Gdy opłaca Państwo licencję przelewem tradycyjnym, zgłoszenie na jutrzejszy egzamin nie będzie możliwe.
 
?Jeśli nie wiedzą Państwo, czy dziecko otrzymało rekomendację, prosimy o zapytanie w formie e-mail na biuro@ekarate.pl maksymalnie do jutra do godziny 11:00. Musimy mieć czas na weryfikację każdego uczestnika.
 
Dziękujemy, Oss.
ASiK Warszawa