Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

EGZAMINY 10.12.2021r. – fotorelacja.
Wczoraj na warszawskim Ursynowie odbyły się egzaminy na stopnie uczniowskie kyu członków Akademii Sportu i Karate w Warszawie, które przeprowadziła Sensei Justyna Marciniak 4Dan – egzaminator PZKT, wielokrotna mistrzyni świata i Europy oraz założycielka i prezes klubu.

W egzaminach wzięło udział ponad 60 osób. Ten dzień poprzedzał wielomiesięczny trening uczestników w poszczególnych grupach treningowych na całym Ursynowie – mamy nadzieję, że zapadnie w pamięci egzaminowanych na długo, stanowiąc kolejny pokład motywacji.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju na drodze samodoskonalenia.

Pamiętajcie! Egzamin to dopiero początek, a pozytywny wynik oznacza tylko więcej pracy nad sobą i swoim karate-do .
OSS!

FOTORELACJA

 

 

 

Informacja z dnia 07.12.21r.

Informacje organizacyjne – EGZAMIN
Poniżej przekazujemy Państwu informacje uzupełniające na temat egzaminów oraz zaktualizowany grafik:
Egzaminy na stopnie uczniowskie kyu odbędą się w dniu 10.12.21r. (piątek) w poniższych godzinach w Dojo Imielin (ul. Warchałowskiego4):

GRAFIK:
16:15 – wspólny trening / rozgrzewka dla osób na egzamin na godz: 17:00 oraz chętnych na starsze stopnie,
17:00 – egzaminy na 9 kyu (biały pas),
18:00 – egzaminy na 8-7 kyu (żółty i pomarańczowy pas),
19:00 – egzaminy na 6 kyu (zielony pas).
Egzaminy przeprowadzi Sensei Justyna Marciniak 4 DAN – licencjonowany trener i egzaminator Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

W dniu egzaminów nie będą przyjmowane już żadne formalności ani dokumenty!

Rodzice i osoby towarzyszące oczekują na zakończenie egzaminu przed wejściem na salę (będzie możliwość oglądania egzaminów zza szyby). NA SALI PODCZAS EGZAMINÓW PRZEBYWAJĄ WYŁĄCZNIE OSOBY ZDAJĄCE, INSTRUKTORZY ORAZ EGZAMINATOR. Dlatego należy przybyć już przebranym do treningu.

UWAGA: tego dnia nie ma regularnych zajęć klubowych w Dojo Imielin – tylko egzaminy. W związku z tym osoby z przedszkola 351, które były odbierane na treningi, nie zostaną tego dnia odebrane przez Instruktora. Dzieci należy przyprowadzić na egzamin z zewnątrz osobiście.

Gadżety – odbiór:
Odbiór gadżetów będzie odbywał się w trakcie rozgrzewki oraz pomiędzy poszczególnymi turami egzaminu. Nie będzie możliwości odbioru w trakcie trwania egzaminów. Płatność gotówką przy odbiorze – prosimy o odliczone kwoty. Gadżety można zamawiać do środy 8.12 (ekarate.pl/gadżety).

Strój na egzamin:
Karate-gi lub biała koszulka i spodenki treningowe. Prosimy o przybycie już przebranym i gotowym do egzaminu (brak możliwości przebrania się na sali).

Zdjęcia do budopasu:
Podpisane zdjęcia do budopasu – legitymacji karate, będzie można oddać Instruktorom w dniu egzaminu – między poszczególnymi turami egzaminu.

Dyplomy:
Osoby, które uzyskają pozytywny wynik egzaminu uzyskają oryginalne, licencjonowane dyplomy Polskiego Związku Karate Tradycyjnego po ich zatwierdzeniu i wydrukowaniu przez PZKT – przekaże je Instruktor w poszczególnych miejscach treningowych.

Prosimy  o punktualne przybycie i życzymy pomyślnego egzaminu! 🙂

ASiK Karate

_______________________________________

Drodzy Klubowicze,

informujemy, że egzaminy na stopnie uczniowskie kyu odbędą się w dniu 10.12.21r. (piątek) w poniższych godzinach w Dojo Imielin (ul. Warchałowskiego:

GRAFIK:
16:00 – wspólny trening / rozgrzewka,
17:00 – egzaminy na 9 kyu (biały pas),
18:30 – egzaminy na 8-7 kyu (żółty i pomarańczowy pas),
19:00 – egzaminy od 6 kyu (od zielonego pasa).
* godzina egzaminów może ulec zmianie o 30 minut (zależy od ilości zgłoszeń). Godziny zostaną potwierdzone do 3 dni przed egzaminem.

Zapisy tylko do 3.12.21r. (piątek) – zgłoszenia po terminie / nie spełniające warunków nie będą przyjmowane.
Więcej informacji na temat REKOMENDACJI  >KLIK<

Egzaminy przeprowadza Sensei Justyna Marciniak 4 DAN – licencjonowany trener i egzaminator Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

UWAGA: istnieje możliwość zamówienia pasa po zdanym egzaminie (lub innych gadżetów – kimona itd). Zamówienia prosimy składać na e-mail: biuro@ekarate.pl – w tytule ”ZAMÓWIENIE – EGZAMIN, do środy 8 grudnia – ilość asortymentu jest ograniczona. Odbiór wyłącznie w dniu egzaminu. >GADŻETY<

___________________

REKOMENDACJE EGZAMINACYJNE (egzaminy próbne podczas treningów):
Na około 2 tygodnie przed egzaminem, Instruktorzy prowadzący organizować będą na swoich grupach egzaminy próbne. Osoby zakwalifikowane do egzaminu uzyskają papierową Kartę Egzaminacyjną – czyli rekomendację Instruktora oraz warunki dotyczące przystąpienia do egzaminu. Należy spełnić wszystkie warunki przystąpienia do egzaminu a Kartę Egzaminacyjną przesłać poprawnie uzupełnioną – skanem – na adres e-mail biura (oryginał należy dostarczyć do Instruktora).

WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO EGZAMINU:
1
. Pozytywna rekomendacja instruktora prowadzącego (zaliczony egzamin próbny)
2. Uregulowane sprawy członkowskie klubowe (opłacone składki członkowskie z grudniową włącznie, brak zaległości wobec klubu, odpowiedni staż),
3. Uiszczenie opłaty egzaminacyjnej w wysokości 80,00 zł/osoba: *Dane do wpłat:
w treści przelewu prosimy wpisać: ‘’Egzamin 10.12.2021 r. Imię i nazwisko przystępującego do egzaminu’’. Dane do przelewu:
Akademia Sportu i Karate w Warszawie,
02-838 Warszawa, ul. Kajakowa 12b,
nr konta: 81 1090 2590 0000 0001 3731 9208.
4. Posiadanie aktualnej, rocznej licencji indywidualnej PZKT- 40zł/osoba: *Dane do wpłat:
Polski Związek Karate Tradycyjnego, ul. Osowska 82, 04-351 Warszawa, nr konta: 58 1160 2202 0000 0003 6414 0476,w treści: ‘’Licencja PZKT, imię i nazwisko, data ur., klub, np.:‘’Licencja PZKT, Kacper Abramczyk, ur. 20.05.2000, ASiK Warszawa’’.

Osoby, które zdawały już egzamin, proszone są o aktualizację licencji przez swoje konto w Bazie PZKT. Osoby, które nie zdawały egzaminu, proszone są o dokonywanie wpłat za Licencję jak w pkt. 4. (po zgłoszeniu się na egz. otrzymają Państwo zaproszenie do aktywacji konta w Bazie PZKT na swój adres e-mail).

5. Złożenie poprawnie wypełnionej KARTY ZGŁOSZENIOWEJ (po zdanym egzaminie próbnym) do dnia 3.12.2021 r. u Instruktora prowadzącego oraz przesłanie skanu na adres: biuro@ekarate.pl.
6. Dostarczenie jednego zdjęcia legitymacyjnego do budopasu karate (z tyłu zdjęcia napisane imię i nazwisko dziecka oraz data urodzenia).

UWAGA! UWAGA!
Zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane. Osoby niezgłoszone lub niespełniające w/w warunków- nie będą mogły przystąpić do egzaminu!!!

EGZAMINY: przeprowadzane są w ramach Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Wszystkie pozytywnie zakończone egzaminy są rejestrowane w PZKT, a zdający otrzymuje oryginalny dyplom PZKT, potwierdzający nadanie stopnia szkoleniowego.
Egzaminy przeprowadza Sensei Justyna Marciniak 4 DAN – licencjonowany trener i egzaminator Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Zapisy wyłącznie poprzez e-mail.

Więcej informacji wkrótce.

Z pozdrowieniem,
ASiK Karate