Szanowni Państwo,

w związku z pandemią koronowarusa w Polsce i zaleceniami władz oraz Dyrekcji, będziemy Państwu w tym miejscu przekazywac informacje na temat zajęć w poszczególnych placówkach. Prosimy o sprawdzanie strony www i naszego Facebooka na bieżąco.

Jednocześnie prosimy o normalną opłatę składki miesięcznej za marzec (zgodnie z regulaminem, składka powinna zostać opłacona do 10tego dnia miesiąca). Dla osób, które opłacą składkę w normalnej wysokości, zostanie ona zmniejszona w kolejnym miesiącu/ lub zajęcia będa odrabiane.

DOJO NATOLIN – zajęcia zostaja odwołane do 28.03. Wznowienie zajęć zaplanowane na…

DOJO PYRY – dziś zajęcia odbęda się normalnie (11.03). Następnie zajęcia są zawieszone. Wznowienie zajęć zaplanowane na…

DOJO IMIELIN – zajęcia odwołane do 25.03. Wznowienie zajęć zaplanowane na…

PRZEDSZKOLE 352 – dzisiaj zajęcia odbęda się normalnie (11.03). Następnie zajęcia są zawieszone. Wznowienie zajęć zaplanowane na…

SEKCJA PLUSZOWA AKADEMIA – zajęcia 12.03 są odwołane. Wznowienie zajęć zaplanowane na…

DOJO WAWER – zajęcia 12.03 odbędą się normalnie. Następnie zajęcia są zawieszone. Wznowienie zajęć zaplanowane na…

PRZEDSZKOLE POD POZIOMKĄ – zajęcia odwołane do 25.03. Wznowienie zajęć zaplanowane na…

DOMOWY TRENING – NIE MUSISZ PRZERYWAĆ TRENINGÓW! 🙂

Biorąc pod uwage sytuacje w której się obecnie znajdujemy, postawnowiliśmy, w trosce o naszych klubowiczów, udostępnić Państwu materiały do wykorzystania podczas domowego treningu. Są to:

Aby rozpocząć trening, należy przygotować pomieszczenie przeznaczone do tego celu; usunąć wszystkie zbędne przedmioty. Przyda sie pomoc rodzeństwa lub osoby dorosłej.

Udostępniamy Państwu możliwość stałego kontaktu z Senseiami z Akademii:

W razie jakichkolwiek wątpliwości technicznych, moga się Państwo kontaktować z naszymi Senseiami poprzez nasz Klubowy Facebook: ” Akademia Sportu i Karate w Warszawie”. Czekamy na Państwa pytania.

POMOCNE FILMY- podczas treningu lub jako forma spędzania wolnego czasu:

Kata heian shodan

Kata heian nidan

Pokochac karate – film z PPD Płock

Pokochać karate – film z PPD URSYNÓW

Pokaz Mistrzowski Karate PPD Ursynów

Dojo Stara Wieś

Zgrupowanie GASSHUKU 2019

Zgrupowanie Gasshuku – wypowiedź młodych karateków

Puchar Karkowa

KSIĄŻKA – zapraszamy do nabycia książki ”Karate, nie tylko dla dzieci”

Uwaga: ksiązki nie ma już w sprzedaży. Posiadamy kilkadziesiąt sztuk zapasów klubowych, których nigdy nie wysyłaliśmy pocztą. W chwili obecnej zmieniamy tę zasadę i możemy wysłać Państwu książkę (koszt 39zł. + koszt wysyłki – bez prowizji). Prosimy o składanie zamówień na e-mail: biuro@ekarate.pl o treści ”książka” w treści: Imię i nazwisko do wysyłki + ilość sztuk. Następnie otrzmają Państwo od nas informację jak sfinalizować zamówienie.

Życzymy zdrowia i dużo spokoju.


Akademia Sportu i Karate w Warszawie