Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Szanowni Panstwo,


w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz zgodnie z wcześniej przesłaną do Państwa informacją, treningi karate w naszym Klubie zostały tymczasowo zawieszone. W związku z tym Zarząd Klubu podjął następujące kroki dn. 23.03.20r.Prosimy o zapoznanie się z poniższym:

1/ Zawieszenie składek członkowskich od kwietnia do odwołania:
Ponieważ nie wiemy, kiedy oficjalnie rozpoczną się zajęcia, a chcemy byc wobec Państwa uczciwi, podjęliśmy decyzję o tymczasowym zawieszeniu dla Państwa składek członkowskich, począwszy od kwietnia do odwołania (z wyłączeniem sytuacji w ”PUNKT 2”). Kiedy Klub wznowi zajęcia, poinformujemy Państwa (w zależności od terminu wznowienia), jaka będzie składka/ za jaki okres/ terminy odrobienia zajęć – patrz niżej:
Pragniemy Państwa zapewnić, że zajęcia z miesiąca marzec,zostaną odrobione/ płatności zostaną przełożone na kolejne miesiące/ zwrócone – w zależności od danego miejsca treningowego i możliwości jakie będzie miał klub przy współpracy z daną placówką.

UWAGA: Prosimy o normalną opłatą składki za MARZEC. Zgodnie z regulaminem, składki powinny być opłacone do 10tego dnia danego miesiąca, zawieszenie zajęć nastąpiło po trerminie płatności – klub opłacił sale treningowe z góry za cały m-c. Dodatkowo, osoby, które zalegają z wpłatami za poprzednie miesiące, prosimy o jak najszybsze uzupełnienie starych zaległości. Prosimy Państwa o zrozumienie.

2/ Sytuacja Klubu – prosimy o wsparcie
Zgodnie z naszym statutem i charakterem prowadzonego przez nas Stowarzyszenia Kultury Fizycznej, pragniemy poinformować, że nasz Klub utrzymuje się wyłącznie ze składek członkowskich i darowizn swoich członków. Nie wiemy ile potrwa pandemia. Klub również ma swoje zobowiązania – w obecnej sytuacji nie możemy stwierdzić, ile tak przetrwamy.


W związku z tym, jeśli ktoś z Państwa chce i może nas wspomóc, prosimy o normalną wpłatę składek członkowskich jak dotychczas – jest to całkowicie dobrowolne
(składki z m-ca kwietnia nie będą przekładane na kolejne miesiące).

3/ SKŁADKA CZŁONKOWSKA – PŁATNA JAK DOTYCHCZAS 100% LUB 50%.
W związku z powyższym (PUNKT 2), każda wpłata w miesiącu kwietniu (do czasu wznowienia zajęć) będzie traktowana jako wsparcie klubu w tym trudnym czasie.

4/ SKŁADKA W CZERWCU – TRENINGI W PLENERZE I ON-LINE.
Treningi w czerwcu są bezpłatne dla osób, które opłaciły składkę w marcu. Nadal mogą Państwo wesprzeć Klub – zachęcamy do opłaty dobrowolnej składki członkowskiej jak w pkt.3.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że nasi trenerzy są w gotowości do pracy i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby nadrobić okres beztreningowy i sprawić, aby nasi karatecy, jak najszybciej wrócili do formy – nie możemy się doczekać wspólnych treningów. Jest to dla nas bardzo trudny okres, ponieważ nie możemy robić tego, co kochamy najbardziej w życiu – uczyć i patrzec jak adepci się rozwijają.

Przypominamy, że na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy plan treningowy oraz kilka ciekawych propozycji video dla naszych karateków.
W razie jakichkolwiek pytań, trenerzy czekają na naszym klubowym >Facebooku< – gdzie równiez publikujemy zdjęcia z Państwa domowych treningów – zachęcamy do przesyłania zdjęć 🙂Mam nadzieję, że powyższe rozwiązania są dla Państwa dogodne.
Życzę dużo zdrowia, spokoju i wytrwałości. Do zobaczenia na macie, oss!

W imieniu Zarządu ASiK Karate Warszawa,
Justyna Marciniak
Prezes