Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Szanowni Państwo,

zbliża się wydarzenie organizowane przez nasz Klub przy wsparciu Urzędu m.st. Warszawy oraz Burmistrza Ursynowa – ”Turniej o Puchar Warszawskiej Syrenki w Karate Tradycyjnym”. Pragniemy zapewnić startującym zawodnikom jak najlepsze wrażenia i wspomnienia z zawodów oraz sprawić, żeby sam udział był dla nich wyjątkowym przeżyciem, które z uśmiechem na twarzy będą wspominać.

W związku z powyższym informujemy, że istnieje możliwość wsparcia imprezy lub promocji swoich usług / usług Państwa firmy podczas turnieju jako sponsora / podmiotu wspierającego, w postaci przekazania gadżetów/ fantów dla zawodników w zamian za promocję podczas wydarzenia oraz w trakcie jego przygotowywania.

Mogą to być różnego rodzaju zabawki dla dzieci, gadżety dla dzieci (bezpieczne w użytkowaniu), maskotki, produkty spożywcze dla dzieci/ jak również karnety zniżkowe na różne usługi i nie tylko. Wsparcie może być przekazane również np.: na nagrody rzeczowe dla wszystkich zawodników lub zawodników wyznaczonych konkurencji.

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt:
biuro@ekarate.pl / 575 158 185 / 507 197 538 lub o kontakt bezpośredni z Instruktorem.

Przypominamy o zapisach na turniej (do 16.05.21r.) >KLIK<

Z pozdrowieniem,
ASiK Warszawa