Informujemy, że mozna już składać zamówienia na kimona (karate-gi).

Trening w karate-gi dotyczy grup DOJO IMIELIN ( grupa II i III) oraz DOJO PYRY(grupa II,III,IV), DOJO GRABÓW, DOJO NATOLIN, DOJO WAWER. Pozostałe osoby mogą nadal bez przeszkód trenować w stroju sportowym. Klub w niedługim czasie udostępni również możliwość nabycia klubowej koszulki treningowej.

Dlaczego karate-gi? Pragniemy, aby nasi klubowicze trenowali w strojach zgodnych z kanonami karate tradycyjnego; w stroju bez naszywek, naklejek, z tradycyjnego materiału, a karate-gi było oznaką czystości, szacunku i schludnego umysłu. O ubieranie i składanie karate-gi karateka dba sam, o czym instruuje Sensei podczas treningu.

Informacje dodatkowe:
Strój to wysokiej jakości kimono przeznaczone do treningu karate tradycyjnego/shotokan. Zalety: wysoka jakość materiału i wykończeń. Bluza: wzmocniony kołnierz, troczki. Spodnie: wzmocnienie w kroczu, ściągacz w pasie z dodatkowym wiązaniem. Pas biały o dużej sztywności i wytrzymałości. Deklarowany przez producenta termin dostarczenia 1 miesiac od złożenia zamówienia.

ROZMIARY:
DZIECI I MŁODZIEŻ:

A: 108-120cm.,
B: 121-132cm.,
C: 133-140cm.,
D: 141-150cm.

E: 151-158cm.,
F: 159-165cm.,
G: 166-170cm.

DOROŚLI:

Aby zamówić karate-gi, należy przesłać e-mailem do 4.10.(czwartek):
Imię i nazwisko:
Miejsce treningowe:
Rozmiar karate-gi z poniższych (A-G):
W przypadku granicy danego rozmiaru, prosimy wybrac mniejszy rozmiar. Rozmiarówka jest o 1/2 większa niz standardowy rozmiar (będzie możliwość przymiarki).


Zamawiający otrzymają informację przed odbiorem e-mailem.

Pozostałe informacje: biuro@ekarate.pl