Szanowni Państwo,

rozpoczynamy zgłoszenia do Pucharu Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym(PPD) (Hala Torwar 13.06.21r.) czyli do największej imprezy dla dzieci do 13r.ż. Przypominamy, że są to również najbardziej wymagające zawody dla dzieci w roku (startują najlepsi zawodnicy z całej Polski), w związku z tym, prosimy o przemyślane zgłoszenia. Ostatecznego wyboru reprezentacji do PPD dokonuje Klub oraz trenerzy, o czym zostaną Państwo poinformowani.

WARUNKI STARTU – kwalifikacja klubowa:
Klub przy wyborze bierze pod uwagę:

UWAGA: Osoby chętne do wzięcia udziału w PPD, które posiadają biały pas (9kyu/ bez stopnia) oraz osoby, które nie spełniają powyższych warunków zobowiązane są przesłać najpierw zapytanie na adres: biuro@ekarate.pl czy dziecko kwalifikuje się do startu w PPD.

Zgłoszenia:
ZGŁOSZEŃ DOKONUJEMY WYŁĄCZNIE DO DNIA 27.05.21r.(czwartek) do godziny 11:00. Po tym terminie nie przyjmujemy już zgłoszeń!
W zgłoszeniu przesyłamy obowiązkowo: Imię i nazwisko, miejsce treningowe, rok urodzenia, stopień kyu, GRUPA z regulaminu (x,a,b,c,d) czy zawodnik jest w kadrze klubu, konkurencje, + jeśli są, to z kim ma konkurencje drużynową. Zgłoszeń dokonujemy na adres: biuro@ekarate.pl
Niepełne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę!

OPŁATA STARTOWA:
Osoby, które zostaną zakwalifikowane do zawodów (zostaną o tym poinformowane najpóźniej w czwartek po terminie zgłoszeń), są zobowiązane opłacić konkurencje (60zł. – konkurencja indywidualna, 80zł. – drużyna- czyli po 40zł./os. za en-bu i 27zł./os. za kata drużynowe) i przesłać potwierdzenie płatności do piątku do godziny 11:00. W przeciwnym razie dziecko nie zostanie zgłoszone.
OSOBY Z KADRY KLUBU – Klub przewiduje dofinansowanie startów części osób/ drużyn. Po uwagę będą brane: ostatnie wyniki oraz wyniki z Pucharu Polski Dzieci’2020 (miejsca 1-4). O dofinansowaniu osób z Kadry Klubu poinformujemy Kadrę Klubu po terminie zgłoszeń (czwartek).

UWAGA:
Przypominamy, że Klub wysyła zgłoszenia w piątek po południu 28.05.21. Po tym terminie zgłoszenia NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE. W przypadku rezygnacji z udziału a wcześniejszym zgłoszeniu, Klub nie przewiduje zwrotu opłaty startowej. W przypadku dofinansowania startu zawodnika przez Klub a jego absencji na turnieju, zawodnika obowiązuje zwrot dofinansowania do Klubu.

 

WARUNKI STARTU DLA ZAWODNIKÓW:
1.Odpowiednie zgłoszenie wg wymienionych roczników,
2.Odpowiedni stopień zarejestrowany w PZKT,
3.Posiadanie licencji indywidualnej PZKT,
4.Posiadanie licencji zawodniczej PZKT(tylko zawodnicy w kategorii wiekowej młodzik 1213 lat),
5. Badania lekarskie wg aktualnie obowiązujących przepisów, >BADANIA<
6.Ubezpieczenie NNW,
7. Zgoda opiekuna prawnego na start w zawodach,
8. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz nieodpłatnego udostępnienia wizerunku na potrzeby realizacjii sprawozdawczości OPDz2021,
9. Zawodników startujących w konkurencjach kumite obowiązuje posiadanie ochraniaczy na zęby, na krocze (u chłopców) oraz na piersi (u dziewcząt),
10. Dokonanie opłaty startowej wg powyższych warunków (zgłoszenia),
11. Dokonanie zgłoszenia wg powyższych warunków,
12.Oświadczenie/ zgoda na udział w zawodach w warunkach obowiązującego stanu epidemii wirusa Covid-19.

REGULAMIN:

Uwaga: w regulaminie jest błąd (pierwotna data). Zawody są 13.06.21r. (w niedzielę).

 

Przypominamy o dodatkowy treningu sobotnim dla osób przygotowujących się do PPD: >KLK<

Pozdrawiamy,
ASiK Warszawa