Szanowni Państwo,

na adresy e-mail zawodników wysłany został ramowy program turnieju Pucharu Polski Dzieci 13.06.21r.
Prosimy o zapoznanie się.

ZBIÓRKA na Hali Torwar:
– godzina 8:30 GRUPY A i B,
(planowo: grupy A i B skończą wszystkie starty o godz.: 13:00).

– godzina 10:00 GRUPY C i D.

Jeśli ktoś skończy swój start wcześniej i nie będzie chciał czekać do Dekoracji medalowej z pozostałymi (i sam nie zajął miejsca 1-4), będzie mógł zostać odebrany przez rodzica wcześniej.

INFORMACJE DODATKOWE:
– Wszyscy zawodnicy przyjeżdżają już przebrani w KARATE-GI (kimono). Kimono ma być czyste i wyprasowane. Bierzemy na zmianę klapki oraz bluzę wierzchnią. Nie dajemy dzieciom wartościowych rzeczy – Coachowie i Organizatorzy nie odpowiadają za zguby.
– Prosimy o przygotowanie prowiantu dzieciom, które mają więcej konkurencji o różnych godzinach,
– Zawodnik, który skończy daną konkurencję, będzie mógł zostać odebrany przez rodzica przed Dekoracją (jeśli nie zajął miejsca medalowego 1-4),
Rodzice wchodzą tylko na trybuny, zachowując odpowiednią odległość od innych osób (2m), wymagana jest maseczka (na płycie ustawiona będzie biała flaga klubowa ”ekarate.pl”, można ustawić się niedaleko naszej klubowej flagi aby wspólnie kibicować z pozostałymi Rodzicami z Klubu),
– zawodnicy również muszą mieć maseczkę przy wejściu na halę,
OSOBY STARTUJĄCE W KONKURENCJI KUMITE: PROSIMY NIE ZAPOMNIEĆ O OCHRANIACZU NA ZĘBY ORAZ KROCZE/PIERSI. Inaczej dziecko nie zostanie dopuszczone do startu w walce!

COACHOWIE:
Sensei Justyna Marciniak: 515 514 732,
Sensei Alicja Zalecińska: 889 298 488.
Coachowie będą posiadali numery telefonów do rodziców wszystkich zawodników aby odprowadzić dziecko po zakończonych konkurencjach (i po DEKORACJACH) do rodziców.

PAMIĘTAJ RODZICU!
Sam start Twojego dziecka w tak dużym wydarzeniu jest bardzo ważny i dość stresujący! 🙂 Medal czy puchar byłby fajną pamiątką, ale nie jest najważniejszy. Startują najlepsi w kraju! Wszyscy nasi zawodnicy są już zwycięzcami za tygodnie przygotowań i odwagę. Każdy zasługuje na dużą pochwałę za sam udział 🙂 Coachowie będą się starać, aby dla każdego dziecka te zawody były miłym wspomnieniem i cennym doświadczeniem na przyszłość.
Prosimy o współprace w tym zakresie i trzymamy kciuki, oss! 🙂

Przypominamy o treningu generalnym w sobotę w Dojo imielin od 10:30. Szczegóły sa już na ekarate.pl

ASiK Warszawa