Drodzy Klubowicze,

zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie organizacji naszego klubowego ”Turnieju o Puchar Warszawskiej Syrenki” w dniu 22.05.21r. (sobota), który organizujemy przy wsparciu Urzędu Miasta st. Warszawy na Ursynowie – w SP nr 340 (ul. Lokajskiego 3).

Jest to turniej uznany przez Mazowiecki Związek Karate Tradycyjnego, na który zaproszone zostaną wszystkie kluby członkowskie. Jest więc to dla nas spore wyzwanie i okazja do tworzenia czegoś wspólnego razem z Państwem. 🙂 Zawody są przeznaczone dla dzieci do 13rż., dla najmłodszych-początkujących, przeprowadzona będzie podstawowa konkurencja KIHON. Dla zdobywców pierwszych miejsc przewidujemy specjalne puchary warszawskiej syrenki, miejsca 1-3 medale. Puchary specjalne otrzymają również najmłodsi zawodnicy turnieju 🙂  Wszystkim po rozgrywkach wręczone zostaną upominki oraz dyplomy.

Potrzebujemy osób chętnych do:
– 2 osoby do obsługi technicznej; rozkładanie mat, wieszanie banerów,  kontrolowanie nagłośnienia i muzyki przy dekoracjach zawodników,
– 2 osoby do nagrywania zmagań z mat – transmisja on-line (2 maty) i robienia fotorelacji z turnieju,
– 2 osoby ”na bramkę” do pilnowania wejścia na salę przez cały czas trwania imprezy oraz pomiaru temperatury uczestników (na dzisiaj zawody odbędą się bez udziału publiczności),
– 2 Coachów (dorosłe osoby trenujące), opieka nad grupą uczestników, odprowadzenie ich do rodziców po zakończeniu dekoracji,
– 5 osób do obsługi administracyjnej turnieju – wypisywanie dyplomów, kontrolowanie startów na poszczególnych matach wg rozpiski, kontrolowanie tabel startów, spisywanie wyników po zakończonej konkurencji i przekazywanie ich do stolika głównego,
– 1 osoba z uprawnieniami ratownika medycznego.

Funkcje mogą pełnić rodzice (najlepiej osoby, które wcześniej już jeździły z dziećmi na zawody/ były zaangażowane w pomoc), dorośli karatecy, Kadeci (od 13 r.ż.).
Planowany czas trwania zawodów: godz.: 11:00-15:00 (młodsi zawodnicy 2 h, starsi 2 h).

Osoby chętne do pomocy prosimy o zgłoszenia e-mailowe na adres: biuro@ekarate.pl.
Funkcję koordynacyjną składu technicznego pełni sensei Justyna Marciniak.

Pragniemy, aby w turnieju wzięły udział wszystkie dzieci z naszego Klubu! 🙂
Jest to dobry czas do treningu do egzaminu lub ostateczny sprawdzian do Pucharu Polski Dzieci (przewidujemy konkurencje drużynowe). Senseiowie będą przygotowywać dzieci do startu w turnieju w każdej grupie wiekowej do 13.r.ż.

KLUB POKRYWA OPŁATĘ STARTOWĄ 50zł./osoba WSZYSTKIM SWOIM ZAWODNIKOM ! ! !

 

Czekamy na Państwa zgłoszenia 🙂
Z pozdrowieniem
ASiK Warszawa