Zapisy Skontaktuj się z nami
575 158 185 biuro@ekarate.pl
ul. Kajakowa 12b
02-838 Warszawa

Nabór do Kadry Klubu Trwa do 28.01.2022r. (piątek) – nie przegap terminu! Zgłosić może się każdy Klubowicz, który w 2021r. aktywnie brał udział w wydarzeniach z kalendarza Klubowego i odznaczał się wynikami sportowymi w zawodach na przestrzeni poprzedniego roku. Osoby, które w 2021r. nie zanotowały wyników w zawodach sportowych a chcą aktywnie uczestniczyć w zawodach w 2022. – również mogą złożyć Deklarację. Jeśli wyniki pojawią się w ciągu roku startowego, taka osoba może zostać przepisana z kadry rezerwowej do podstawowego składu Kadry Klubu. ‍
Obowiązkowo należy wziąć udział w Konsultacji treningowej dnia 23.01.2022r.

KADRA KLUBU

Osoby, które swoją postawą na treningu wykazują specjalne predyspozycje do osiągania wysokich wyników sportowych. Kadra Klubu dzieci ma możliwość uczestniczyć w dodatkowych treningach, również przygotowaniach do startów w zawodach. Klub wspiera członków kadry szkoleniowo i w miarę aktualnych możliwości – również finansowo (np.: opłaty startowe, dofinansowanie szkoleń.)

NABÓR

Podstawą do przyjęcia do Kadry Klubu są wyniki sportowe w roku poprzedzającym dany rok kalendarzowy, ranga tych zawodów, aktywny udział w życiu klubu, uczestnictwo w obozach, poważne podejście do treningu – pozytywna rekomendacja Instruktora prowadzącego, chęć i możliwość osiągania wyników sportowych na zawodach z kalendarza klubowego ASiK Karate Warszawa.

REPREZENTACJA

ASiK Karate Warszawa i ma obowiązuje uczestniczenia w zawodach na terenie Warszawy, Mazowsza i w miarę możliwości poza granicami Mazowsza, przygotowuje się do aktywności priorytetowych z kalendarza klubowego. Na najważniejsze zawody (Puchar Polski Dzieci, Puchar Świata Dzieci) – klub typuje konkretnych uczestników w oddzielnych powołaniach na podstawie ich wyników sportowych uzyskanych w danym sezonie i zaangażowania.

ZGŁOSZENIA:

Należy uzupełnić DEKLARACJĘ do Kadry klubu (należy pobrać <KLIK>), wysłać skanem na adres e-mail biura: biuro@ekarate.pl i oddać trenerowi prowadzącemu wersję papierową w nieprzekraczalnym terminie do 28. 01.2022r. (piątek). Po tym terminie klub nie przyjmuje zgłoszeń. Ilość osób w Kadrze określa klub, który może w ciągu roku ogłosić dodatkowy nabór do kadry klubu.

 

Zapraszamy do zgłoszeń 🙂

ASiK Warszawa