Drodzy Klubowicze!

Po wielu tygodniach poszukiwań udało nam się znaleźć alternatywę dla zajęć w Dojo Pyry. STARTUJEMY!!!
Zajęcia w nowym miejscu będą odbywać się tylko na czas ”lock-downu”- po odblokowaniu restrykcji dla Kultury, wracamy do Domu Kultury na Kajakową.

MIEJSCE: Centrum Sportu Mysiadło, ul. Kwiatowa 28, sala z matami. Wejście z tyłu hali- zejście na dół jak na halę, parking otwarty obok hali.
TERMINY: poniedziałek i środa

WAŻNE: każda osoba uczestnicząca we wszystkich naszych zajęciach, MUSI POSIADAĆ OPŁACONĄ AKTUALNĄ LICENCJE PZKT 40ZŁ. >klik< – na podstawie tej licencji mogą Państwo trenować w czasie pandemii. Osoby, które nie miały opłaconej licencji PZKT na dzień 23.01.21r., proszone są o jej opłacenie przed pierwszym treningiem oraz posiadanie potwierdzenia płatności licencji ze sobą.

Przypominamy, że przy planowaniu zajęć w listopadzie będzie brana frekwencja w dniach 25 i 27 stycznia – liczymy na Państwa obecność  i już cieszymy się na spotkanie:-) Zapraszamy też chętne osoby z innych naszych Dojo.

Klub zastrzega, że rozwiązanie jest tymczasowe i biorąc pod uwagę aktualne obostrzenia – elastyczne. o wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na stronie lub e-mailowo.

 

Do zobaczenia na Dojo.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zespół ASiK Warszawa