Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi obowiązkowych dla wszystkich Klubowiczów badań lekarskich.

BADANIA<

Osoby od kategorii wiekowej MŁODZIK (12-13 lat), którzy startują w zawodach w konkurencji kumite (walka), muszą przedłożyć przed zawodami badania od lekarza medycyny sportowej. Przypominamy, że zbliżają się zawody, m.in. Warszawska Olimpiada Młodzieży, Praga Cup czy Turniej Mikołajkowy, gdzie w ramach treningu planujemy rozgrywać ”kumite” również w młodszych kategoriach – od  żółtego pasa (sparing stacjonarny, bezkontaktowy, ale na wszelki wypadek w ramach bezpieczeństwa będą potrzebne ”ochraniacze na zęby”) – wszyscy muszą posiadać badania lekarskie.

Dodatkowo przypominamy, że osoby startujące w kumite (od kat.: MŁODZICY 12-13 lat) na zawodach obowiązują ochraniacze na zęby, ochraniacze na piersi u dziewcząt oraz krocze u chłopców – prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się. Bez ochraniaczy zawodnik nie zostanie dopuszczony do startu w zawodach.

Badania specjalistyczne lek. med. sportowej (zawodnicy kumite od kat. MŁODZIK) prosimy przesyłać skanem na : biuro@ekarate.pl