Nabór do Kadry Klubu Trwa do 26.02 (piątek) – nie przegap terminu! 🙂
Zgłosić może się każdy, kto w poprzednim roku wykazywał zaangażowanie w aktywnościach z Kalendarza Klubowego oraz brał udział w turniejach.

KADRA KLUBU

Osoby, które swoją postawą na treningu wykazują specjalne predyspozycje do osiągania wysokich wyników sportowych oraz były zaangażowane w aktywności z Kalendarza Klubowego w roku poprzednim. Kadra Klubu dzieci ma możliwość uczestnictwa w dodatkowych treningach, jak również profesjonalnych przygotowaniach do startów w zawodach. Klub wspiera członków kadry szkoleniowo i w miarę aktualnych możliwości – również finansowo (np.: opłaca/ dofinansowuje opłaty startowe, dofinansowanie szkoleń, obozów).

NABÓR

Podstawą do przyjęcia do Kadry Klubu są wyniki sportowe w roku poprzedzającym dany rok kalendarzowy, ranga tych zawodów, aktywny udział w życiu klubu, uczestnictwo w obozach, poważne podejście do treningu (pozytywna rekomendacja Instruktora prowadzącego), chęć i możliwość osiągania wyników sportowych na zawodach z kalendarza klubowego ASiK Karate Warszawa.

REPREZENTACJA

ASiK Karate Warszawa ma obowiązek uczestniczenia w zawodach na terenie Warszawy, Mazowsza i w miarę możliwości poza granicami Mazowsza i Polski. Przygotowuje się do aktywności priorytetowych z kalendarza klubowego w tym z kalendarza Polskiego Związku Karate Tradycyjnego (PZKT). Na najważniejsze zawody (Puchar Polski Dzieci, Szkolenie Sportowy Talent) – klub typuje konkretnych zawodników w oddzielnych powołaniach na podstawie ich wyników sportowych uzyskanych w danym sezonie sportowym oraz ich zaangażowania i systematyczności w szkoleniach.

KADRA REZERWOWA

Ilość osób w Kadrze określa klub, który może w ciągu roku ogłosić dodatkowy nabór do kadry klubu. osoby, które nie zostaną powołane w pierwszym terminie, zostaną umieszczone w tzw.: KADRZE REZERWOWEJ z której w razie takiej potrzeby (zwolnienia się miejsca lub chęci uzupełnienia składu przez Klub), będzie można otrzymać promocję do KADRY GŁÓWNEJ – dotyczyć będzie to wyłącznie osób zgłoszonych w pierwszym terminie – na początku roku kalendarzowego.

ZGŁOSZENIA:

Należy pobrać, wydrukować i uzupełnić Deklaracja KADRA Klubu 2021 – PDF  i oddać oryginał trenerowi prowadzącemu w nieprzekraczalnym terminie do 26. 02. (piątek) ( można też pobrac druk u Instruktora). Po tym terminie klub nie przyjmuje zgłoszeń. Wyniki zostaną przesłane zgłoszonym osobom w kolejnym tygodniu.

 

Zapraszamy do zgłoszeń! 🙂
ASiK Karate