Szanowni Państwo, poniżej informacje odnośnie zajęć:

INFORMACJE OGÓLNE:
– zajęcia w DOJO PYRY i DOJO IMIELIN ruszają 5 września!
– na pierwszy trening (we wszystkich naszych miejscach treningowych) należy przynieść poprawnie wypełnione i podpisane: DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ, REGULAMIN (nie dotyczy osób które oddały dokumenty w zeszłym roku). Prosimy o poprawne wypełnienie, źle wypełnione/nie podpisane dokumenty są nie ważne i trzeba będzie donosić jeszcze raz.
Dokumenty możesz pobrać ze swojego indywidualnego konta Sports Manago z zakładki ”Materiały do pobrania” (jeśli je aktywowałeś), lub z naszej strony KLIK:

Hasło zostało przesłane e-mailem (jeśli nie otrzymałeś hasła, napisz email na biuro@ekarate.pl).
– jeśli nie jesteś pewien swojej grupy, Sensei w ciągu 2 tygodni pomoże w doborze odpowiedniej – będziesz mógł się przepisać.

 

1/ DOJO PYRY:
Przebieramy się w przedsionku do toalety na pierwszym piętrze, jednak zalecamy przyjście już w stroju sportowym! Zabierz ze sobą wodę i klapki.
Zajęcia odbywają się w sali 108 na I piętrze. Nie wchodzimy do sali bez obecności instruktora.
Dzieci należy przyprowadzić na zajęcia osobiście.

2/ DOJO IMIELIN:
W Przedszkolu nie ma szatni a treningi odbywają się ”jedne po drugich”, dlatego zalecamy aby przyjść już w stroju sportowym. Ewentualnie będzie można przebrać się z boku na sali pomiędzy końcem i początkiem zajęć. Zabierz ze sobą wodę.
– Dzieci odbieramy i przyprowadzamy bezpośrednio na salę zajęć! Nie wchodzimy do Przedszkola 351.
– Upoważnienia do odbioru – tylko grupa 1 na 16:00 –  dzieci z ZERÓWEK Przedszkola 351.
Informujemy, że dzieci które mają zostać odebrane przez Instruktora z sali Przedszkola nr 351:
1/ rodzice powinni przed pierwszymi zajęciami dostarczyć do opiekuna grupy przedszkolnej UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU. Upoważnienie moga Państwo pobrać w swoim indywidualnym koncie w zakładce ”Materiały do pobrania” (jesli zostało aktywowane). Jesli konto nie jest aktywne, Upoważnienie nalezy pobrać ze strony KLIK:
Hasło zostało przesłane e-mailem (jeśli nie otrzymałeś hasła, napisz email na biuro@ekarate.pl).
BEZ ODDANEGO UPOWAŻNIENIA DZIECKO NIE ZOSTANIE ODEBRANE NA TRENING!
– Odbiór dziecka nalezy zgłosić e-mailem zwrotnym lub bezpośrednio na biuro@ekarate.pl z podaniem informacji: imię i nazwisko dziecka, grupa przedszkolna (numer i nazwa),
– Odbiór dzieci odbieranych przez Instruktora: następuje bezpośrednio Z SALI ZAJĘĆ ( sala forum, wejście od ulicy). Nie wchodzimy do Przedszkola po dzieci! Ubrania dziecko weźmie w drodze na trening z Instruktorem. Prosimy o punktualny odbiór dziecka.
5/ Dzieci ze Szkoły 323:
Nie sa odbierane przez Instruktora. Dzieci ze Szkoły przychodzą już same na zajęcia, Instruktor ich nie odbiera. Z doświadczenia wyglądało to tak, że Panie wychowawczynie ”po drodze” odprowadzały dzieci ze szkoły na salę forum Przedszkola, gdzie odbywają się zajęcia. Po drodze dziecko musi zabrać swoje rzeczy z szatni, nie wraca już po karate do szkoły. Będzie też potrzebne upoważnienie dla wychowawcy, że dziecko może iść na zajęcia karate (napisane we własnym zakresie). Odbiór dzieci jest również bezpośrednio z sali zajęć.

 

– GRUPA DLA DOROSŁYCH / RODZINNA:
zajęcia grupy dla Dorosłych / rodzinnej w Dojo Imielin rozppczely się 13.09. Niezdecydowane osoby dorosłe i młodzież zapraszamy na lekcję próbną.

 

3/ Sekcja SP 340
Zajęcia ruszają 13.09.  Zapraszamy do zapisu do grupy początkującej (godzina 17:00 wtorki i czwartki). Uczestnicy zajęc zbierają się w holu szkoły, Rodzice nie wchodzą na teren szkoły.
Prosimy o zmianę obuwia w holu szkoły. Możliwość odbierania dzieci ze świetlicy na trening (upoważnienie). Prosimy o punktualny odbió dzieci. Najlepiej przyjść już przebranym.

ODBIÓR DZIECI:
Dzieci moga być odbierane ze świetlicy za pośrednictwem upoważnienia.
a/ rodzice powinni przed pierwszymi zajęciami dostarczyć do opiekuna grupy przedszkolnej UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU. Upoważnienie moga Państwo pobrać w swoim indywidualnym koncie w zakładce ”Materiały do pobrania” (jesli zostało aktywowane). Jesli konto nie jest aktywne, Upoważnienie nalezy pobrać ze strony KLIK:
Hasło zostało przesłane e-mailem (jeśli nie otrzymałeś hasła, napisz email na biuro@ekarate.pl).
BEZ ODDANEGO UPOWAŻNIENIA DZIECKO NIE ZOSTANIE ODEBRANE NA TRENING!
– Odbiór dziecka nalezy zgłosić e-mailem zwrotnym lub bezpośrednio na biuro@ekarate.pl z podaniem informacji: imię i nazwisko dziecka, klasa, numer sali świetlicowej.

UPOWAZNIENIE DO WYJŚCIA

Tak samo, emailowo i pisemnie do Instruktora należy zgłosić, że dziecko po odbytych zajęciach może samo wyjść ze szkoły nie czekając na rodzica.

4/  Sekcja 399
informujemy że z powodów technicznych i logistycznych zajęcia w t miejscu nie będą kontynuowane. Zapraszamy do pobliskich sekcji:
a/ DOJO NATOLIN (ul. Lokajskiego 3 – 2km dalej):
SP 340
– godzina 18:15 /lub
b/ DOJO IMIELIN (ul. Warchałowskiego 4. 3,5 km dalej):
Przedszkole 351
– godzina 17:00.
Prosimy o potwierdzenie wiadomością zwrotną do której grupy chcą Państwo uczęszczać, przepiszemy Państwa w systemie.

Z pozdrowieniem,
ASiK Warszawa